Konferencja Nowe Trendy w Turystyce 2012 w Gdańsku

Brak komentarzy

Konferencja Nowe Trendy w Turystyce w Gdańsku 2012 zorganizowana przez Gdańską Organizację Turystyczną. Blogi, Facebook Places, Foursquare, AR i QR, aplikacje mobilne oraz inne trendy prezentowane przez ekspertów podczas konferencji w Hotelu Gdańsk.

Konferencja Nowe trendy w turystyce 2012 w GdańskuJarek występował na konferencji w roli eksperta i prezentował nowy trend jakim jest geolokalizacja czyli między innymi takie serwisy społecznościowe jak Foursquare, Gowalla oraz Facebook z usługą Places. Tytuł prezentacji Rewolucja w meldunkach – Facebook Places i Foursquare w turystyce.

Zapraszamy na relację wideo z konferencji Nowe Trendy w Turystyce.

Aktualizacja. Po jedenastu latach Jarek powrócił do Gdańska i znów wziął udział w tym wydarzeniu. Relacja z konferencji Nowe Trendy w Turystyce 2023.

Tagi: , , , , , , , ,

Na blogu przeczytasz również o

Samsung Brand Store to nowy sklep Samsunga w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. Premiera smarfona Galaxy S5

Coś się szykuje #pieknieproste

No proszę. Samsung Polska założył profil na Instagramie. Chciałoby się powiedzieć nareszcie. I od razu coś knują! Hucznie zapowiadają projekt  dla kobiet pod hasłem #pieknieproste. Alicja chyba się ucieszy. Co to może być? Macie jakiś pomysł? Natknęliśmy się na Samsunga,…
trendy w turystyce

Gadżety, nowości i trendy w turystyce

Na targach zawsze mam dylemat. Odwiedzać stoiska wystawców czy uczestniczyć w seminariach i konferencjach. Ponieważ zainteresowania mam szerokie, tym bardziej jest mi trudno wybrać. W tym roku na targach World Travel Market oprócz spotkania z blogerami uczestniczyłem jeszcze w jednym inspirującym…
Niemiecka drużyna w Gdańsku Oliwie podczas mistrzostw Euro 2012