O nas

Tu blogowe małżeństwo: ON – Jarek Marciuk, ONA – Alicja Marciuk

Od lat pracujemy razem, razem podróżujemy, razem poznajemy nowe miejsca, a miłość kwitnie. Jesteśmy różni, ale to co nas łączy jest ważniejsze od tego co nas różni. Żartujemy, że na świat patrzymy podwójnie.

Po prostu DuoLook 

blog-podrozniczy duolook malzenstwo emigranci blogerzy Alicja Marciuk Jarosław Marciuk

Inspirująca mieszanka: kobieta i mężczyzna, czuciowiec i wzrokowiec, romantyczny wulkan energii i analityczne morze spokoju.

Obecnie mieszkamy w Londynie. Już na pierwszej randce okazało się, że oboje marzymy o wyjeździe zagranicę. Długo się wahaliśmy, zwlekaliśmy, przekładaliśmy. Któregoś dnia, po siedmiu latach pracy zamknęliśmy naszą firmę Inspiros, spakowaliśmy się i w końcu wyjechaliśmy do Wielkiej Brytanii.

To zabawne, jak często zupełnie inaczej widzimy otoczenie. Dużo o tym dyskutujemy. Wrażenia przenosimy na zdjęcia, filmy, utrwalamy jak się da, pomagają nam w tym nowe technologie. Pasjonujemy się nowymi mediami i wzajemnie edukujemy, ale zupełnie inaczej używamy w życiu.

Ona – Alicja Marciuk – uwielbia czytać książki i oglądać filmy. Alicję znajdziesz w bibliotekach, księgarniach, w kinie, na ławce w parku, ze znajomymi w kawiarni. A online tylko wtedy, gdy ma na to czas i ochotę.

On – Jarosław Marciuk – uwielbia Instagram i historię. Ewangelista Instagrama i społeczności Instagramers w Polsce 😉 (igerspoland.pligersgdansk.pl) Jarka znajdziesz między innymi na TwitterzeFacebookuInstagramie, LinkedIn, lub po prostu kliknij na About.me.

W podróży, ona spakowana po szyję (wciąż nie ma odpowiedniej walizki), a on najlepiej tylko z aparatem fotograficznym, kamerką Go Pro, smartfonem i małym plecakiem. Jej wszystko się może przydać w podróży, od koca po scyzoryk. On ogranicza się do kilku sztuk odzieży.

Ona lubi kapelusze, apaszki i szale, a od czasu do czasu modę retro.

On lubi koszule, wygodne plecaki, a ostatnio kolorowe krawaty i skarpetki.

On nie rusza się bez telefonu, ona bez czytnika książek; on studiuje mapy i planuje każdą drogę, ona wyszukuje informacje i ogarnia nawet te kosmiczne tematy.

Czytaj naszego bloga i poznaj lepiej DuoLook.  Napisz do nas i jeśli jesteś zainteresowany/a zobacz zasady współpracy z nami.

Menu