O nas

Tu blogowe małżeństwo: ON – Jarek Marciuk, ONA – Alicja Marciuk

Od lat pracujemy razem, razem podróżujemy, razem poznajemy nowe miejsca, a miłość kwitnie. Jesteśmy różni, ale to co nas łączy jest ważniejsze od tego co nas różni. Żartujemy, że na świat patrzymy podwójnie.

Po prostu DuoLook 

blog podrożniczy duolook małżeństwo emigranci blogerzy

Inspirująca mieszanka: kobieta i mężczyzna, czuciowiec i wzrokowiec, romantyczny wulkan energii i analityczne morze spokoju.

Obecnie mieszkamy w Londynie. Już na pierwszej randce okazało się, że oboje marzymy o wyjeździe zagranicę. Długo się wahaliśmy, zwlekaliśmy, przekładaliśmy. Któregoś dnia, po siedmiu latach pracy zamknęliśmy naszą firmę Inspiros Consulting Group, spakowaliśmy się i w końcu wyjechaliśmy do Wielkiej Brytanii.

To zabawne, jak często zupełnie inaczej widzimy otoczenie. Dużo o tym dyskutujemy. Wrażenia przenosimy na zdjęcia, filmy, utrwalamy jak się da, pomagają nam w tym nowe technologie. Pasjonujemy się nowymi mediami i wzajemnie edukujemy, ale zupełnie inaczej używamy w życiu.

Ona – Alicja Marciuk – uwielbia czytać książki i oglądać filmy. Alicję znajdziesz w bibliotekach, księgarniach, w kinie, na ławce w parku, ze znajomymi w kawiarni. A online tylko wtedy, gdy ma na to czas i ochotę.

On – Jarosław Marciuk – uwielbia Instagram i historię. Ewangelista Instagrama i społeczności Instagramers w Polsce 😉 (igerspoland.pl, igersgdansk) Jarka znajdziesz między innymi na TwitterzeFacebookuInstagramie, LinkedIn.

W podróży, ona spakowana po szyję (wciąż nie ma odpowiedniej walizki), a on najlepiej tylko z aparatem fotograficznym, kamerką Go Pro, smartfonem i małym plecakiem. Jej wszystko się może przydać w podróży, od koca po scyzoryk. On ogranicza się do kilku sztuk odzieży.

  • Ona lubi kapelusze, apaszki i szale, a od czasu do czasu modę retro.
  • On lubi koszule, wygodne plecaki, a ostatnio kolorowe krawaty i skarpetki.
  • On nie rusza się bez telefonu, ona bez czytnika książek; on studiuje mapy i planuje każdą drogę, ona wyszukuje informacje i ogarnia nawet te kosmiczne tematy.

Duolook Londyn Cambridge Alicja Marciuk z Polski Jaroslaw Marciuk PolesinUK

Czytaj naszego bloga i poznaj lepiej DuoLook.  Napisz do nas i jeśli jesteś zainteresowany/a zobacz zasady współpracy z nami.