Jak przeglądać zdjęcia z Instagrama

Brak komentarzy

To niesamowite, że Instagram zdobył taką popularność wśród aplikacji i sam nie ma własnej strony, na której można obejrzeć opublikowane zdjęcia. Na szczęście powstało wiele serwisów i aplikacji, które pozwalają w wygodny sposób przeglądać, komentować, drukować zdjęcia, a nawet zarabiać na zdjęciach z Instagrama.

Gdyby nie te strony fotki z filtrami można by tylko przeglądać w aplikacji na smartfonie z systemami iOS i Android. Aby korzystać z tych stron należy się zalogować przez konto na Instagramie.

Statigram

Jedna z moich ulubionych stron do przeglądania Instagrama to Statigram. Usługa do prowadzenia szczegółowych statystyk związanych z aktywnością na koncie Instagram; dostarcza informacji m.in. o

  • ilości otrzymanych komentarzy
  • średniej w przeliczeniu na liczbę zamieszczonych przez nas zdjęć

Dowiemy się również, jakich filtrów najczęściej używaliśmy czy zobaczymy najbardziej lubiane oraz najczęściej komentowane zdjęcia.

Aktualizacja: obecnie Statigram to Iconosquare – nie można przeglądać w nim zdjęć a statystyki są płatne. Szkoda, po zmianie API Instagama w czerwcu 2016 straciliśmy bardzo dobre narzędzie do analizy.

statigram statystyk instagrama komentarze lajki zaangażowanie fanów

jarosław marciuk jak przeglądać zdjecia z instagrama
Statystyki z konta na Instagramie @jaroslaw_marciuk
statigram famous statystyki instagramu
@jaroslaw_marciuk statystyki Instagram

FollowGram i Webstagram

Podobne do Statigrama przeglądarki Instagrama, z których korzystam to Followgram (już nie działa) i Webstagram. Ważną funkcją, którą oferują te trzy serwisy, jest możliwość umieszczenia na własnej stronie feeda zdjęć z Instagrama. Na stronie mogą pojawiać się zdjęcia z własnego profilu, innego profilu lub zdjęcia oznaczone określonym hashtagiem.

Aktualizacja: Na Webstagramie można przeglądać zdjęcia i dostępne są też statystyki.

Instacanvas

Instacanvas to była  jedna z najnowszych stron dedykowana użytkownikom Instagrama (potm Twenty20).  To galeria artystów, którzy publikują swoje prace w Instagramie. Prace można kupić.

Instacanvas Instagram artist marketplace sprzedaż kupno zdjęć z instagrama

Aktualizacja: Instacanvas to teraz Twenty20.

Instagram Insights

Obecnie najlepiej do analizowania statystyk z konta Instagrama używać Instagram Insights. To wewnętrzne narzędzie w aplikacji pozwala monitorować.

Zobacz też więcej artykułów na naszym blogu:

Tagi: aplikacja, fotografia mobilna, Instagram
Jarosław Marciuk LinkedIn

Na blogu przeczytasz również o

medalisci-soczi-instagram-selfie-samojebka-slynni-sportowcy-na-instagramie-sochi2014

Medalowe selfie i focie na Instagramie

Instagram służy sportowcom. W serwisie pojawia się coraz więcej zdjęć autoportretowych medalistów Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Takie selfie i fotki bardzo lubimy. W serwisie Instagram jest ponad 77 milionów zdjęć typu selfie. W tym przypadku, pochwalenie się medalem w pełni…

Jak zostać fotoreporterem

Teraz się będę chwalił. Dwa lata temu założyłem pierwszą lokalną społeczność Igers, oczywiście dla mojego ukochanego Gdańska. Wtedy nikt praktycznie nie wiedział co to jest ten Instagram. A ja biegałem podekscytowany możliwościami nowego serwisu i namiętnie wstawiałem zdjęcia. Dziś profil…

Spotkania IgersGdansk 2014

Dla mnie to był wspaniały rok na Instagramie, IgersGdansk rozwijał się bardzo prężnie,  a w kwietniu po pierwszym Instameecie 2014 rozkwitł. Oto podsumowanie grupy Instagramers Gdańsk Sopot Gdynia za rok 2014: ponad 3000 zdjęć, 16 oficjalnych spotkań cztery spontaniczne W sumie 11 oficjalnych spotkań odbyło…
Foodspotting najlepszy kulinarny przewodnik na smartfonie
Zwiedzanie stadionu we Wrocławiu – Tarczyński Arena