Jak przeglądać zdjęcia z Instagrama

Brak komentarzy

To niesamowite, że Instagram zdobył taką popularność wśród aplikacji i sam nie ma własnej strony, na której można obejrzeć opublikowane zdjęcia. Na szczęście powstało wiele serwisów i aplikacji, które pozwalają w wygodny sposób przeglądać, komentować, drukować zdjęcia, a nawet zarabiać na zdjęciach z Instagrama.

Gdyby nie te strony fotki z filtrami można by tylko przeglądać w aplikacji na smartfonie z systemami iOS i Android. Aby korzystać z tych stron należy się zalogować przez konto na Instagramie.

Statigram

Jedna z moich ulubionych stron do przeglądania Instagrama to Statigram. Usługa do prowadzenia szczegółowych statystyk związanych z aktywnością na koncie Instagram; dostarcza informacji m.in. o

  • ilości otrzymanych komentarzy
  • średniej w przeliczeniu na liczbę zamieszczonych przez nas zdjęć

Dowiemy się również, jakich filtrów najczęściej używaliśmy czy zobaczymy najbardziej lubiane oraz najczęściej komentowane zdjęcia.

Aktualizacja: obecnie Statigram to Iconosquare – nie można przeglądać w nim zdjęć a statystyki są płatne. Szkoda, po zmianie API Instagama w czerwcu 2016 straciliśmy bardzo dobre narzędzie do analizy.

statigram statystyk instagrama komentarze lajki zaangażowanie fanów

jarosław marciuk jak przeglądać zdjecia z instagrama
Statystyki z konta na Instagramie @jaroslaw_marciuk
statigram famous statystyki instagramu
@jaroslaw_marciuk statystyki Instagram

FollowGram i Webstagram

Podobne do Statigrama przeglądarki Instagrama, z których korzystam to Followgram (już nie działa) i Webstagram. Ważną funkcją, którą oferują te trzy serwisy, jest możliwość umieszczenia na własnej stronie feeda zdjęć z Instagrama. Na stronie mogą pojawiać się zdjęcia z własnego profilu, innego profilu lub zdjęcia oznaczone określonym hashtagiem.

Aktualizacja: Na Webstagramie można przeglądać zdjęcia i dostępne są też statystyki.

Instacanvas

Instacanvas to była  jedna z najnowszych stron dedykowana użytkownikom Instagrama (potm Twenty20).  To galeria artystów, którzy publikują swoje prace w Instagramie. Prace można kupić.

Instacanvas Instagram artist marketplace sprzedaż kupno zdjęć z instagrama

Aktualizacja: Instacanvas to teraz Twenty20.

Instagram Insights

Obecnie najlepiej do analizowania statystyk z konta Instagrama używać Instagram Insights. To wewnętrzne narzędzie w aplikacji pozwala monitorować.

Zobacz też więcej artykułów na naszym blogu:

Tagi: , ,

Na blogu przeczytasz również o

9. światowy Instameet w Londynie #WWIM9

Ledwo pożegnałem się z moimi instagramowymi przyjaciółmi z Trójmiasta, nawet nie opadły jeszcze emocje po naszych kwietniowych Instameetach w Hali U-Bootów w dawnej Stoczni Gdańskiej i w Teatrze Szekspirowskim, już czekała na mnie kolejna niesamowita przygoda. To jedno z pierwszych spotkań…

Jak założyć konto na Twitterze

Profil na Twitterze założysz na stronie www.twitter.com/signup. W przeciwieństwie do Facebooka nie ma tu rozróżnienia na profil prywatny i firmowy. Twitter jest kluczem do wielu innych social mediów. Załóż tu konto, a będzie Ci łatwiej tworzyć profile w innych mediach społecznościowych, bo…
Żyj po swojemu. Życie i praca w Londynie

6 pomysłów na życie w Londynie

Zbliża się pierwsza rocznica naszego przyjazdu do Anglii, dlatego chcemy pokazać jak żyjemy #poswojemu. W maju spakowaliśmy dwie walizki, duży plecak i wyruszyliśmy na Wyspy Brytyjskie. Na nowe miejsce życia wybraliśmy Londyn i się nie zawiedliśmy. Jednak, nie zaczęliśmy poznawania…
Foodspotting najlepszy kulinarny przewodnik na smartfonie
Zwiedzanie stadionu we Wrocławiu – Tarczyński Arena