Jak przeglądać zdjęcia z Instagrama

Brak komentarzy

To niesamowite, że Instagram zdobył taką popularność wśród aplikacji i sam nie ma własnej strony, na której można obejrzeć opublikowane zdjęcia. Na szczęście powstało wiele serwisów i aplikacji, które pozwalają w wygodny sposób przeglądać, komentować, drukować zdjęcia, a nawet zarabiać na zdjęciach z Instagrama.

Gdyby nie te strony fotki z filtrami można by tylko przeglądać w aplikacji na smartfonie z systemami iOS i Android. Aby korzystać z tych stron należy się zalogować przez konto na Instagramie.

Statigram

Jedna z moich ulubionych stron do przeglądania Instagrama to Statigram. Usługa do prowadzenia szczegółowych statystyk związanych z aktywnością na koncie Instagram; dostarcza informacji m.in. o

  • ilości otrzymanych komentarzy
  • średniej w przeliczeniu na liczbę zamieszczonych przez nas zdjęć

Dowiemy się również, jakich filtrów najczęściej używaliśmy czy zobaczymy najbardziej lubiane oraz najczęściej komentowane zdjęcia.

Aktualizacja: obecnie Statigram to Iconosquare – nie można przeglądać w nim zdjęć a statystyki są płatne. Szkoda, po zmianie API Instagama w czerwcu 2016 straciliśmy bardzo dobre narzędzie do analizy.

statigram statystyk instagrama komentarze lajki zaangażowanie fanów

jarosław marciuk jak przeglądać zdjecia z instagrama
Statystyki z konta na Instagramie @jaroslaw_marciuk
statigram famous statystyki instagramu
@jaroslaw_marciuk statystyki Instagram

FollowGram i Webstagram

Podobne do Statigrama przeglądarki Instagrama, z których korzystam to Followgram (już nie działa) i Webstagram. Ważną funkcją, którą oferują te trzy serwisy, jest możliwość umieszczenia na własnej stronie feeda zdjęć z Instagrama. Na stronie mogą pojawiać się zdjęcia z własnego profilu, innego profilu lub zdjęcia oznaczone określonym hashtagiem.

Aktualizacja: Na Webstagramie można przeglądać zdjęcia i dostępne są też statystyki.

Instacanvas

Instacanvas to była  jedna z najnowszych stron dedykowana użytkownikom Instagrama (potm Twenty20).  To galeria artystów, którzy publikują swoje prace w Instagramie. Prace można kupić.

Instacanvas Instagram artist marketplace sprzedaż kupno zdjęć z instagrama

Aktualizacja: Instacanvas to teraz Twenty20.

Instagram Insights

Obecnie najlepiej do analizowania statystyk z konta Instagrama używać Instagram Insights. To wewnętrzne narzędzie w aplikacji pozwala monitorować.

Zobacz też więcej artykułów na naszym blogu:

Tagi: , ,

Na blogu przeczytasz również o

9. światowy Instameet w Londynie #WWIM9

Ledwo pożegnałem się z moimi instagramowymi przyjaciółmi z Trójmiasta, nawet nie opadły jeszcze emocje po naszych kwietniowych Instameetach w Hali U-Bootów w dawnej Stoczni Gdańskiej i w Teatrze Szekspirowskim, już czekała na mnie kolejna niesamowita przygoda. To jedno z pierwszych spotkań…
zdjęcia robione telefonem w Gdańsku

Pierwszy instameet mobilnych fotografów Igers w Gdańsku

To wydarzyło się aż 10 lat temu. To było pierwsze spotkanie mobilnych fotografów Igers w Polsce. Obecnie na nasze Instameety w całej Polsce czasami przychodzą dziesiątki osób. A jak wyglądał pierwszy Instameet Igersów w naszym kraju? Co to jest Instameet?…
Social Media parodie melodie piosenki

Społecznościowe piosenki i parodie

Znajdowane i przypinane na Pintereście doczekały się swojego wpisu na blogu. Oto najciekawsze piosenki, parodie, musicale, których tematem przewodnim są media społecznościowe. Jestem przekonany, że każdy użytkownik Twittera, Instagramu, Pinterestu czy Tumblra odnajdzie tu kawałek siebie.

Foodspotting najlepszy kulinarny przewodnik na smartfonie
Zwiedzanie stadionu we Wrocławiu – Tarczyński Arena