Fiesta w Gdańsku – Muchas gracias! Grazzie mille!

Brak komentarzy

Gdańsk ma to szczęście, że podczas mistrzostw EURO 2012 gości drużyny z grupy C. Pierwszy mecz na słynnym bursztynowym stadionie został już rozegrany. Wynik nie był porywający, Hiszpania z Włochami zremisowała.

Euro 2012 to wielkie wydarzenie, takiego przez kilkadziesiąt lat w Polsce nie będzie. A może się mylimy … Wielu marudzi, że tłok, że wydane pieniądze, że zarobku nie będzie. Bez względu na te narzekania, wielka impreza i tak się toczy. Trwa też wielki sprawdzian dla Polski i Polaków. Bo mistrzostwa to okazja do zmienienia wizerunku naszej ojczyzny. Obrazu kraju kojarzonego z komuną, wozem drabiniastym, szarością i smutkiem. Niech obcokrajowcy dowiedzą się, jacy fajni z nas ludzie i jaki piękny to kraj. W tyma czasie są też prowadzone oficjalne kampanie promocyjne Polski. Zobacz stronę Polskiej Organizacji Turystycznej.

A my dziękujemy za wspaniałą atmosferę wprowadzoną przez kibiców z Włoch i Hiszpanii.  Świętujmy  dalej razem… Muchas gracias! Grazzie mille! Zobaczcie jak Włosi i Hiszpanie bawią się w Gdańsku.

Zobaczcie też

Włosi Gdańsk. Fiesta na ulicach Gdańska

Tagi: , , , , ,

Na blogu przeczytasz również o

Foursquare swarm app grywalizacja geolokacja

Social media marketing na Foursquare

Geolokalizacja to najkrócej mówiąc usługa, która pozwala wskazać swoje położenie oraz innych obiektów. Aby korzystać z usługi trzeba posiadać smartfona z odpowiednią aplikacją. Serwisy oparte na geolokalizacji tworzą społeczności. W systemach można się meldować czyli dokonywać tzw. check-in. Jakie aplikacje…
Facebook Lubię to! Historia i kilka faktów
Facebookowa geolokalizacja czyli Facebook Places (Miejsca)