DUOLOOK MEDIA Digital Marketing

Twoja pomoc w cyfrowym świecie

NASZE PROJEKTY

Zobacz co już zrobiliśmy dla naszych partnerów w Polsce i na świecie

NASZE USŁUGI

Zobacz jakie projekty możemy zrobić razem

Tworzenie stron internetowych

Social Media Consulting

Warsztaty i szkolenia

Fotografia Mobilna

Tworzenie mobilnego video

Wizerunek osobisty w internecie

Duolook Media Twoim partnerem
w projektach digital marketingu

Oto trzy istotne rzeczy, które sprawiają, że Duolook Media jest wyjątkowy

Osobiste podejście

Zrozumienie i obopólne zaufanie kreuje długoterminowe relacje między nami i lepszą współpracę do osiągnięcia Twoich celów.

Patrzymy szeroko

Współpracując z nami będziesz mieć pewność, że spojrzymy na Twój projekt poza wyznaczonymi ramami i wdrożymy najlepsze obecnie rozwiązania.

Zawsze na czas

We współczesnym świecie czas jest luksusem. Rozumiemy to i szanujemy twój czas dlatego dostarczamy twoje projekty zawsze w określonym przez Ciebie momencie.

Z KIM BĘDZIESZ WSPÓŁPRACOWAĆ

Dla Twojej wygody pracujesz tylko z jedną osobą. Dedykowany profesjonalista, który pracuje codziennie (prawie) i przyniesie Ci najbardziej niesamowite projekty dla cyfrowo połączonego świata.

Jaroslaw Marciuk Digital Content Creator

Jarek

Social Media Consultant & Digital Creator

OPINIE REKOMENDACJE

Pan Jarosław Marciuk w dniu 9 grudnia 2020 r. przygotował i z pełnym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem przeprowadził szkolenie nt. „Zasad tworzenia i przygotowywania fotografii mobilnej do publikacji w mediach społecznościowych”. Szkolenie było skierowane do pracowników punktów informacji turystycznej województwa lubelskiego. Pan Marciuk przygotował interesującą i merytoryczną prezentację zawierającą wiele przykładów dobrych praktyk wykorzystywanych na różnych portalach społecznościowych.

W trakcie szkolenia online angażował uczestników do aktywności i wymiany doświadczeń. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób kreatywny, kompetentny oraz w miłej atmosferze, dzięki czemu uczestnicy w znaczny sposób wzbogacili swoją wiedzę na temat fotografii mobilnej. W związku z powyższym polecamy pana Jarosława Marciuka jako kompetentnego, fachowego i rzeczowego partnera do współpracy.

Dorota Lachowska
Dyrektor Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna

Zadowolony to zbyt małe słowo żeby opisać współpracę z Jarkiem. Przeprowadził audyt mojej działalności w sieci – strony internetowej mojej firmy oraz profili Social Media (Facebook, Youtube, Instagram). Dowiedziałem się mnóstwo nowych rzeczy i z marszu usprawniłem swój warsztat. Wzorowa dostępność, komunikacja i terminowość. Polecam na 101%.

Trainmenow Cezary Dobrzelecki Trener Osobisty z Gdańska
Cezary Dobrzelecki
Train Me Now Trener osobisty

Chcesz uruchomić własny biznes i potrzebujesz twórcy strony internetowej od A do Z? Polecamy z czystym sumieniem Jarosława Marciuka. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, doradztwo w tematach, o których nie miałeś wcześniej pojęcia. Wiele bezcennych podpowiedzi naprowadzających do ostatecznego efektu i sukcesu. Jarek zapewnił nam wsparcie również w tworzeniu kont w mediach społecznościowych – Facebook, Instagram, Twitter oraz Google Maps. Korzystamy także z Jego wsparcia i doradztwa przez cały rok. Polecamy współpracę z Jarkiem.

domek letniskowy na kaszubach trzebuniowa darga Dziemiany
Zespół Trzebuniowa Darga
Domek letniskowy na Kaszubach

Jarosław Marciuk przeanalizował moją komunikację marketingową, jego obserwacje były dokładne, interesujące i charakteryzowały się wiedzą merytoryczną.

Marek Kaminski podróżnik prezes fundacji
Marek Kaminski
Prezydent Fundacji

Jarek jest jedną z niewielu osób, które spotkałem w mojej karierze zawodowej, którą można opisać jako posiadającą nie tylko pracę, ale i pasję. Stworzył nowoczesną, piękną i przyjazną dla użytkownika stronę internetową dla mojej firmy, która w pełni spełniła wszystkie moje oczekiwania. Nie tylko uważnie wysłuchał wszystkich moich wymagań (i jestem trochę perfekcjonistą), ale także podał kilka sugestii, jak sprawić, by moja strona działała w pełni. Jako że jest oddanym obserwatorem mediów społecznościowych, pomógł mi założyć kilka różnych kont, aby poprawić ranking mojej witryny internetowej. Przy wielu okazjach Jarosław Marciuk dołożył wszelkich starań, aby profil mojej firmy online był na najwyższym poziomie. Opiekuje się moją witryną od wiosny 2015 roku. Nie mogę się doczekać współpracy z nim w przyszłości.

Agnieszka Siedlecka blogerka kulinarna londyn
Agnieszka Siedlecka
Właścielka biznesu i blogerka kulinarna

Znam Jarka od lat, jest on znakomitym profesjonalistą w swojej dziedzinie i byłem wrażeniem pracy marketingowej online, którą wykonał pracę w Gdansk Convention Bureau. Zatrudniłem Jarosława Marciuk na zasadzie doradztwa do stworzenia strony internetowej i profili mediów społecznościowych dla mojej własnej firmy MICE Knowledge.

Rob Davidson referencje wykładowca akademicki prelegent
Rob Davidson
Wykładowca i ekspert branży spotkań
0
Partnerzy
0

Ukończonych projektów

Współpraca z influencerem

National Geographic Channel, LG Mobile Global, Haute-Garonne Tourisme, Turespaña, Stena Line, HRS The Hotel Portal, Visit England oraz ING Bank
są markami, z którymi miałem okazję współpracować w kampaniach realizowanych z influencerami.

PISZEMY BLOGA

frankfurt nad menem przewodnik co warto zobaczyć atrakcje turystyczne

Frankfurt Przewodnik najciekawsze atrakcje i miejsca

To moja kolejna wizyta we Frankfurcie na targach IMEX. Byłem tu w 2015 roku oraz 2023. Dodatkowo poznawaliśmy miasto w 2019 roku. Zazwyczaj po całym dniu targów udaje się choć trochę pozwiedzać i poznać bliżej miasto i muszę powiedzieć, że…
Największe Atrakcje w Cambridge

Najpiękniejsze mosty w Cambridge

Cambridge słynie z mostów, zwłaszcza dwóch z nich – Mathematical Bridge w Queen`s College i Bridge of Sighs w St John`s College. W Cambridge jest więcej mostów, które warto odwiedzić i robić zdjęcia na Instagram. Spośród 24 mostów Cambridge wybrałem…
Najlepsze jednodniowe wycieczki z Londynu

7 jednodniowych wycieczek z Londynu

Stolica Wielkiej Brytanii jest zachwycająca i jest jednym z najwspanialszych miast na świecie. Nie samym Londynem jednak człowiek żyje. Czas zobaczyć coś inne go niż atrakcje w Londynie. Oto nasze propozycje na  jednodniowe wycieczki z Londynu. Windsor i Eton To…

NAPISZ do NAS

Czekamy na wiadomość od Ciebie

+48 575983404
jarek@duolook.pl

Umów się z Jarkiem na rozmowę telefoniczną lub zarezerwuj spotkanie online. Do usłyszenia / zobaczenia.

Kliknij i wybierz dogodne dla Ciebie dzień i godzinę.