Duolook Media

Twoja pomoc w świecie Digital Marketingu

NASZE PROJEKTY

Zobacz co już zrobiliśmy dla naszych partnerów w Polsce i na świecie

NASZE USŁUGI

Zobacz jakie projekty możemy zrobić razem.

Tworzenie stron internetowych

Social Media Consulting

Warsztaty i szkolenia

Fotografia Mobilna

Tworzenie mobilnego video

Wizerunek osobisty w internecie

Duolook Media Twoim partnerem
w projektach digital marketingu

Oto trzy istotne rzeczy, które sprawiają, że Duolook Media jest wyjątkowy

Osobiste podejście

Zrozumienie i obopólne zaufanie kreuje długoterminowe relacje między nami i lepszą współpracę do osiągnięcia Twoich celów.

Patrzymy szeroko

Współpracując z nami będziesz mieć pewność, że spojrzymy na Twój projekt poza wyznaczonymi ramami i wdrożymy najlepsze obecnie rozwiązania.

Zawsze na czas

We współczesnym świecie czas jest luksusem. Rozumiemy to i szanujemy twój czas dlatego dostarczamy twoje projekty zawsze w określonym przez Ciebie momencie.

Z KIM BĘDZIESZ WSPÓŁPRACOWAĆ

Dla Twojej wygody pracujesz tylko z jedną osobą. Dedykowany profesjonalista, który pracuje codziennie (prawie) i przyniesie Ci najbardziej niesamowite projekty dla cyfrowo połączonego świata.

Jarek

Social Media Consultant & Digital Creator

OPINIE REKOMENDACJE

Znam Jarka od lat, jest on znakomitym profesjonalistą w swojej dziedzinie i byłem wrażeniem pracy marketingowej online, którą wykonał pracę w Gdansk Convention Bureau. Zatrudniłem Jarosława Marciuk na zasadzie doradztwa do stworzenia strony internetowej i profili mediów społecznościowych dla mojej własnej firmy MICE Knowledge.

Rob Davidson

Wykładowca i ekspert branży spotkań

Jarek jest jedną z niewielu osób, które spotkałem w mojej karierze zawodowej, którą można opisać jako posiadającą nie tylko pracę, ale i pasję. Stworzył nowoczesną, piękną i przyjazną dla użytkownika stronę internetową dla mojej firmy, która w pełni spełniła wszystkie moje oczekiwania. Nie tylko uważnie wysłuchał wszystkich moich wymagań (i jestem trochę perfekcjonistą), ale także podał kilka sugestii, jak sprawić, by moja strona działała w pełni. Jako że jest oddanym obserwatorem mediów społecznościowych, pomógł mi założyć kilka różnych kont, aby poprawić ranking mojej witryny internetowej. Przy wielu okazjach Jarosław Marciuk dołożył wszelkich starań, aby profil mojej firmy online był na najwyższym poziomie. Opiekuje się moją witryną od wiosny 2015 roku. Nie mogę się doczekać współpracy z nim w przyszłości.

Agnieszka Siedlecka

Właścielka biznesu i blogerka kulinarna

Jarek to bardzo proaktywna i „pasjonująco ciekawa” (jak by to ujął Albert Einstein) osobowość! Zdecydowanie ma ducha innowacyjności i przedsiębiorczości i dzięki temu podnosi swoją pracę na wyższy poziom! Gorąco polecam Jarosława Marciuka do wszelkich projektów.

David Benitez

Założyciel, Manager, Meeting Designer

0

Partnerzy

0

Ukończonych projektów

PISZEMY BLOGA

NAPISZ do NAS

Czekamy na wiadomość od Ciebie.

+48 575983404

jarek@duolook.pl

Menu

Pin It on Pinterest