Wasze opinie i referencje

Dziękuję za Wasze zaufanie, wspólne projekty i efekty naszej pracy

Jarek jest bardzo utalentowanym profesjonalistą, pełnym motywacji i poświęcenia misji w którą jest zaangażowany. Nasze wspólne doświadczenie w rozwoju Instagramers Global Community to udane partnerstwo!

Phil Gonzalez Igers Community Founder
Philippe Gonzalez
Założyciel Igers

Jarek to bardzo proaktywna i „pasjonująco ciekawa” (jak by to ujął Albert Einstein) osobowość! Zdecydowanie ma ducha innowacyjności i przedsiębiorczości i dzięki temu podnosi swoją pracę na wyższy poziom! Gorąco polecam Jarosława Marciuka do wszelkich projektów.

David Benitez Motivational Speaker Meeting Designer
David Benitez
Założyciel, Manager, Meeting Designer
Jarosław Marciuk przygotował w 2019 r. moją profesjonalną stronę internetową marekpanfil.com w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. Strona promuje moje usługi w zakresie wyceny przedsiębiorstw i aktywów niematerialnych, usługi doradcze, a także moją działalność edukacyjną (publikacje naukowe z tematyki wyceny i finansów przedsiębiorstwa, prezentacje). Na stronie jest także blog. Poprzez tę stronę wzrosła moja rozpoznawalność jako biegłego, która przygotowuje profesjonalne wyceny. Jest ona także świetną wizytówką dla studentów i uczestników różnych szkoleń, które prowadzę.  Na podstawie kilku dyskusji ze mną Jarek zaproponował strukturę strony i był w stanie zrobić ją szybko i w sposób kreatywny. Podoba mi się indywidualne podejście Jarka do Klienta. Korzystam dodatkowo z jego usług przy aktualizacji mojej strony, a także z marketingu internetowego (dopasowanie zawartości strony do oczekiwań Klientów, promocja na LinkedIn, Twitter)
opinie referencje dr marek panfil wycena przedsiebiorstw warszawa
dr Marek Panfil
Marek Panfil Business Valuation

Jarek był prelegentem podczas NetVision14 – Konferencji Biznesu i Nowych Technologii, którą zorganizowałam w Olivia Business Centre. Podczas warsztatów „Personal Branding i planowanie kariery po studencku” udowodnił, że jest osobą o ogromnej wiedzy i poczuciu humoru. Jest ekspertem w dziedzinie brandingu osobistego, mediów społecznościowych i nowych technologii. Naprawdę polecam go nie tylko jako wykładowcę, ale także jako profesjonalistę w swojej dziedzinie.

Kinga Bobrowska
Kinga Bobrowska
Marketing Specialist & UX Enthusiast

Jarek jest fantastycznym ekspertem od mediów społecznościowych i komunikacji biznesowej. Ponieważ media społecznościowe są doskonałym narzędziem marketingu docelowego, Jarosław Marciuk i jego zespół pomogli nam to zrozumieć i zaimplementować to do naszych planów strategicznych. Przeszkolił nas w zakresie nowych kanałów w Social Media, sposobów angażowania odbiorców i monitorowania ich  aktywności. Jego treningi otworzyły oczy! Jarek – jesteś najlepszym profesjonalistą! Dziękuję i życzę powodzenia w przyszłych projektach.

Marta Wiśniewska
Marta Wisniewska
Dyrektor

Mogę zdecydowanie polecić współpracę. Cała współpraca była korzystna dla obu stron i obie strony prowadziły negocjacje, dopóki nie wypracowaliśmy pomysłów, które zadowoliły obie strony.

Dorota Jaguscik
Dorota Jaguscik
Marketing Manager

„Czarodziej mediów społecznościowych” to zdanie, które przychodzi mi do głowy, gdy myślę o Jarku. Mam szczęście współpracować z Jarosławem Marciukiem przy naszej kampanii w mediach społecznościowych Connections i robić postępy od samego początku. Jego wiedza, pasja i inicjatywy nie mają sobie równych. Zawsze rzetelny i odpowiedzialny. Bez wahania polecam Jarka.

Micaela Giacobbe Weareconnections Connectionsway Luxury Events
Micaela Giacobbe
Founder & Director

Znam Jarka od lat, jest on znakomitym profesjonalistą w swojej dziedzinie i byłem wrażeniem pracy marketingowej online, którą wykonał pracę w Gdansk Convention Bureau. Zatrudniłem Jarosława Marciuk na zasadzie doradztwa do stworzenia strony internetowej i profili mediów społecznościowych dla mojej własnej firmy MICE Knowledge.

Rob Davidson referencje wykładowca akademicki prelegent
Rob Davidson
Wykładowca i ekspert branży spotkań

Jarek jest jedną z niewielu osób, które spotkałem w mojej karierze zawodowej, którą można opisać jako posiadającą nie tylko pracę, ale i pasję. Stworzył nowoczesną, piękną i przyjazną dla użytkownika stronę internetową dla mojej firmy, która w pełni spełniła wszystkie moje oczekiwania. Nie tylko uważnie wysłuchał wszystkich moich wymagań (i jestem trochę perfekcjonistą), ale także podał kilka sugestii, jak sprawić, by moja strona działała w pełni. Jako że jest oddanym obserwatorem mediów społecznościowych, pomógł mi założyć kilka różnych kont, aby poprawić ranking mojej witryny internetowej. Przy wielu okazjach Jarosław Marciuk dołożył wszelkich starań, aby profil mojej firmy online był na najwyższym poziomie. Opiekuje się moją witryną od wiosny 2015 roku. Nie mogę się doczekać współpracy z nim w przyszłości.

Agnieszka Siedlecka blogerka kulinarna londyn
Agnieszka Siedlecka
Właścielka biznesu i blogerka kulinarna

Jarosław Marciuk przeanalizował moją komunikację marketingową, jego obserwacje były dokładne, interesujące i charakteryzowały się wiedzą merytoryczną.

Marek Kaminski podróżnik prezes fundacji
Marek Kaminski
Prezydent Fundacji

Chcesz uruchomić własny biznes i potrzebujesz twórcy strony internetowej od A do Z? Polecamy z czystym sumieniem Jarosława Marciuka. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, doradztwo w tematach, o których nie miałeś wcześniej pojęcia. Wiele bezcennych podpowiedzi naprowadzających do ostatecznego efektu i sukcesu. Jarek zapewnił nam wsparcie również w tworzeniu kont w mediach społecznościowych – Facebook, Instagram, Twitter oraz Google Maps. Korzystamy także z Jego wsparcia i doradztwa przez cały rok. Polecamy współpracę z Jarkiem.

domek letniskowy na kaszubach trzebuniowa darga Dziemiany
Zespół Trzebuniowa Darga
Domek letniskowy na Kaszubach

Zadowolony to zbyt małe słowo żeby opisać współpracę z Jarkiem. Przeprowadził audyt mojej działalności w sieci – strony internetowej mojej firmy oraz profili Social Media (Facebook, Youtube, Instagram). Dowiedziałem się mnóstwo nowych rzeczy i z marszu usprawniłem swój warsztat. Wzorowa dostępność, komunikacja i terminowość. Polecam na 101%.

Trainmenow Cezary Dobrzelecki Trener Osobisty z Gdańska
Cezary Dobrzelecki
Train Me Now Trener osobisty