Warsztaty fotografii mobilnej dla grupy F-Stop Photographers w Londynie

fotografia-mobilna-warsztat-instagram-grupa-f-stop-londyn-spotkanie-szkolenia-jaroslaw-marciuk-polish-professionals

Informacje o projekcie

Pierwsze warsztaty fotografii mobilnej w Londynie. Zostałem zaproszony do prowadzenia szkoleń dla członków F-stop – polskiej grupy entuzjastów fotografii działających przy grupie Polish Professionals w Londynie.

  • Warsztaty fotografii mobilnej
  • Warsztaty Instagrama
  • Sesja fotograficzna

Polish Professionals in London to organizacja skupiająca profesjonalistów z różnych dziedzin, którzy pracują w regionie Wielkiego Londynu.

PPL powstała w 2005 roku i od tego czasu przyciąga wielu wysoko wykształconych i wykwalifikowanych Polaków, którzy chcą zintegrować zarówno na poziomie osobistym, jak i zawodowym z rówieśnikami. PPL to głos polskich profesjonalistów w Londynie, umożliwiający osobom z różnych zawodów poznawanie i budowanie trwałych sieci osobistych i biznesowych. PPL wierzy w synergię, profesjonalizm i osobiste zaangażowanie.

Organizacja przyczynia się do rozwoju członków i ma pozytywny wpływ na polską społeczność w Wielkiej Brytanii. Ponieważ PPL poszerza zakres naszych działań i zacieśnia relacje z różnymi społecznościami, przewiduje jeszcze więcej korzyści i możliwości dla członków w przyszłości.

Najważniejszym dotychczas zorganizowanym i promowanym przez PPL działaniem była kampania „Polacy do głosowania” ™, która rozpoczęła się wiosną 2008 roku. Jej celem było zbliżenie się do polskiej społeczności w Wielkiej Brytanii i zachęcenie jej członków do zarejestrowania się w wyborach lokalnych . PPL udowodniło, że może być wiarygodnym i wiarygodnym partnerem we wszelkich dyskusjach dotyczących przyszłości Londynu.

Website: www.polishprofessionals.org.uk

  • Mobilna fotografia
  • iPhone
  • Instagram
Warsztaty dla seniorów w POSKu w Londynie
Dr Marek Panfil

Planujesz podobny projekt?

Nie czekaj. Wyślij do nas zapytanie.

NASZE PORTFOLIO