Zwiedzanie Stadionu Narodowego w Warszawie

Brak komentarzy

Od połowy lipca 2012 Narodowe Centrum Sportu zaprasza na zorganizowane wycieczki po Stadionie Narodowym w Warszawie. Stadion można zwiedzać od wtorku do niedzieli w godzinach od 10:00 do 18:00. W wakacje wycieczki z przewodnikiem były bezpłatne.

Odwiedzane miejsca podczas wycieczki

Zwiedzanie z przewodnikiem Stadionu Narodowego w Warszawie
Nowa atrakcja turystyczna Warszawy. Zwiedzanie z przewodnikiem Stadionu Narodowego w Warszawie organizowane przez Narodowe Centrum Sportu.

Wycieczka odbywa się w towarzystwie przewodnika, który pokazuje uczestnikom najciekawsze miejsca znajdujące się na warszawskim stadionie. Miejsca odwiedzane podczas wycieczki:

  • szatnia reprezentacji Polski
  • płyta boiska
  • strefa VIP
  • tunel VIP
  • press room
  • dolny i górny pierścień trybun
  • kaplica wielowyznaniowa
  • Punkt Widokowy
  • areszt na stadionie

Do wyboru są różne trasy. Dla zwiedzających udostępniony jest także kiosk gastronomiczny, w którym można kupić napoje i przekąski. Czas trwania wycieczki to około 60 minut.

Dni i godziny zwiedzania stadionu

Wycieczki organizowane są przez 6 dni w tygodniu, z wyjątkiem poniedziałków, dni ustawowo wolnych od pracy oraz dni, w których będą trwały przygotowania do imprez masowych. Grupy umawiane są na godziny: 10:00, 12:00, 14:00, 16:00 oraz 18:00. Wejście ostatniej grupy odbywa się o godzinie 18:00. Organizatorzy wycieczek sugerują przybycie z piętnastominutowym wyprzedzeniem.

Wycieczki po Stadionie Narodowym prowadzone są wyłącznie dla grup zorganizowanych, po wcześniejszej rezerwacji, e-mail: wycieczki@ncs2012.pl i potwierdzeniu terminu przez organizatora wycieczek. Minimalna liczba zwiedzających w grupie to 20 osób.

Przed planowanym przyjazdem warto przeczytać regulamin Narodowego Centrum Sportu (PGE Stadion Narodowy) dotyczący  zwiedzania Stadionu Narodowego w Warszawie

Warszawa stadion PGE Narodowy godziny zwiedzania

Cennik zwiedzania

Ceny biletów zaczynają się od 10 zł. Zobacz stronę wycieczki PGE Narodowy, gdzie podane są wszystkie ceny zwiedzania warszawskiego stadionu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez PGE Narodowy (@pgenarodowy)

Interesujecie się piłką nożną i lubicie zwiedzać stadiony piłkarskie? Polecamy też te artkuły na naszym blogu.

Tagi: , , , , , , ,

Na blogu przeczytasz również o

mapa warszawskich syrenek przewodnik

Mistrzowskie Warszawskie Syrenki – Przewodnik na Foursquare

Warszawskie Syrenki – Przewodnik na Foursquare. Zainspirowani akcją promocyjną Urzędu Miasta Warszawy utworzyliśmy specjalną listę w serwisie geolokalizacyjnym. W ten sposób powstał dodatkowy przewodnik internetowy dotyczący 16 nowych syrenek, które z okazji Euro 2012 pojawiły się w stolicy Polski. Lista…
Euro2012 Oceana Endless Summer fajerwerki

To już koniec Euro 2012. Finał Hiszpania – Włochy w Strefie Kibica w Warszawie

Mecz finałowy pomiędzy reprezentacjami Włoch i Hiszpanii był ostatnim spotkaniem mistrzostw Euro 2012. W Strefie Kibica przygotowano dla wszystkich odwiedzających specjalny program dnia. Euro2012 Oceana Endless Summer fajerwerki- Strefa Kibica w Warszawie Na Placu Defilad w Warrszawie piłkarskie mistrzostwa Europy…

10 największych atrakcji Wilna

Stolicy Litwy można przypisać wiele określeń. Mały Rzym – miasto położone na siedmiu wzgórzach, liczne barokowe kościoły, legenda o założeniu miasta i wilku żelaznym.  Miasto Architektury – znajdziecie tu  gotyk, renesans, barok, klasycyzm, eklektyzm, modernizm. Miasto Uniwersyteckie – jeden z najstarszych uniwersytetów w Europie Wschodniej i…
Zwiedzanie bursztynowego stadionu w Gdańsku
Danziger Bowke – Restauracja Gdański Bowke co zjeść i wypić