Zwiedzanie Stadionu Narodowego w Warszawie

Brak komentarzy

Od połowy lipca 2012 Narodowe Centrum Sportu zaprasza na zorganizowane wycieczki po Stadionie Narodowym w Warszawie. Stadion można zwiedzać od wtorku do niedzieli w godzinach od 10:00 do 18:00. W wakacje wycieczki z przewodnikiem były bezpłatne.

Odwiedzane miejsca podczas wycieczki

Zwiedzanie z przewodnikiem Stadionu Narodowego w Warszawie
Nowa atrakcja turystyczna Warszawy. Zwiedzanie z przewodnikiem Stadionu Narodowego w Warszawie organizowane przez Narodowe Centrum Sportu.

Wycieczka odbywa się w towarzystwie przewodnika, który pokazuje uczestnikom najciekawsze miejsca znajdujące się na warszawskim stadionie. Miejsca odwiedzane podczas wycieczki:

  • szatnia reprezentacji Polski
  • płyta boiska
  • strefa VIP
  • tunel VIP
  • press room
  • dolny i górny pierścień trybun
  • kaplica wielowyznaniowa
  • Punkt Widokowy
  • areszt na stadionie

Do wyboru są różne trasy. Dla zwiedzających udostępniony jest także kiosk gastronomiczny, w którym można kupić napoje i przekąski. Czas trwania wycieczki to około 60 minut.

Dni i godziny zwiedzania stadionu

Wycieczki organizowane są przez 6 dni w tygodniu, z wyjątkiem poniedziałków, dni ustawowo wolnych od pracy oraz dni, w których będą trwały przygotowania do imprez masowych. Grupy umawiane są na godziny: 10:00, 12:00, 14:00, 16:00 oraz 18:00. Wejście ostatniej grupy odbywa się o godzinie 18:00. Organizatorzy wycieczek sugerują przybycie z piętnastominutowym wyprzedzeniem.

Wycieczki po Stadionie Narodowym prowadzone są wyłącznie dla grup zorganizowanych, po wcześniejszej rezerwacji, e-mail: wycieczki@ncs2012.pl i potwierdzeniu terminu przez organizatora wycieczek. Minimalna liczba zwiedzających w grupie to 20 osób.

Przed planowanym przyjazdem warto przeczytać regulamin Narodowego Centrum Sportu (PGE Stadion Narodowy) dotyczący  zwiedzania Stadionu Narodowego w Warszawie

Warszawa stadion PGE Narodowy godziny zwiedzania

Cennik zwiedzania

Ceny biletów zaczynają się od 10 zł. Zobacz stronę wycieczki PGE Narodowy, gdzie podane są wszystkie ceny zwiedzania warszawskiego stadionu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez PGE Narodowy (@pgenarodowy)

Interesujecie się piłką nożną i lubicie zwiedzać stadiony piłkarskie? Polecamy też te artkuły na naszym blogu.

Tagi: , , , , , , ,

Na blogu przeczytasz również o

Jak zostać fotoreporterem

Teraz się będę chwalił. Dwa lata temu założyłem pierwszą lokalną społeczność Igers, oczywiście dla mojego ukochanego Gdańska. Wtedy nikt praktycznie nie wiedział co to jest ten Instagram. A ja biegałem podekscytowany możliwościami nowego serwisu i namiętnie wstawiałem zdjęcia. Dziś profil…

HafenCity – jak powstaje wspaniała dzielnica Hamburga

Hamburg i HafenCity to doskonała para, nie tylko do siebie świetnie pasują, ale żyją w zgodzie. HafenCity w Hamburgu nazwać można jednym z największych placów budowy w Europie. To nowatorska koncepcja stworzenia nowej dzielnicy miasta na terenach poprzemysłowych. Niemiecka inwestycja reklamowana…
Ranking Instagram w Polsce społeczności Igers

Ranking Instagram w Polsce – społeczności Instagramers 2016

Dwa lata temu opublikowałem infografikę dotyczącą społeczności Instagramers w Polsce. Zobaczycie ją we wpisie Ranking Instagram w Polsce – społeczności Igers. Co się zmieniło przez dwa lata? Instagram jest o wiele popularniejszą platformą społecznościową. Profile społeczności w Polsce na Instagramie mają…
Zwiedzanie bursztynowego stadionu w Gdańsku
Danziger Bowke – Restauracja Gdański Bowke co zjeść i wypić