Zwiedzanie Stadionu Narodowego w Warszawie

Brak komentarzy

Od połowy lipca 2012 Narodowe Centrum Sportu zaprasza na zorganizowane wycieczki po Stadionie Narodowym w Warszawie. Stadion można zwiedzać od wtorku do niedzieli w godzinach od 10:00 do 18:00. W wakacje wycieczki z przewodnikiem były bezpłatne.

Odwiedzane miejsca podczas wycieczki

Zwiedzanie z przewodnikiem Stadionu Narodowego w Warszawie
Nowa atrakcja turystyczna Warszawy. Zwiedzanie z przewodnikiem Stadionu Narodowego w Warszawie organizowane przez Narodowe Centrum Sportu.

Wycieczka odbywa się w towarzystwie przewodnika, który pokazuje uczestnikom najciekawsze miejsca znajdujące się na warszawskim stadionie. Miejsca odwiedzane podczas wycieczki:

  • szatnia reprezentacji Polski
  • płyta boiska
  • strefa VIP
  • tunel VIP
  • press room
  • dolny i górny pierścień trybun
  • kaplica wielowyznaniowa
  • Punkt Widokowy
  • areszt na stadionie

Do wyboru są różne trasy. Dla zwiedzających udostępniony jest także kiosk gastronomiczny, w którym można kupić napoje i przekąski. Czas trwania wycieczki to około 60 minut.

Dni i godziny zwiedzania stadionu

Wycieczki organizowane są przez 6 dni w tygodniu, z wyjątkiem poniedziałków, dni ustawowo wolnych od pracy oraz dni, w których będą trwały przygotowania do imprez masowych. Grupy umawiane są na godziny: 10:00, 12:00, 14:00, 16:00 oraz 18:00. Wejście ostatniej grupy odbywa się o godzinie 18:00. Organizatorzy wycieczek sugerują przybycie z piętnastominutowym wyprzedzeniem.

Wycieczki po Stadionie Narodowym prowadzone są wyłącznie dla grup zorganizowanych, po wcześniejszej rezerwacji, e-mail: wycieczki@ncs2012.pl i potwierdzeniu terminu przez organizatora wycieczek. Minimalna liczba zwiedzających w grupie to 20 osób.

Przed planowanym przyjazdem warto przeczytać regulamin Narodowego Centrum Sportu (PGE Stadion Narodowy) dotyczący  zwiedzania Stadionu Narodowego w Warszawie

Warszawa stadion PGE Narodowy godziny zwiedzania

Cennik zwiedzania

Ceny biletów zaczynają się od 10 zł. Zobacz stronę wycieczki PGE Narodowy, gdzie podane są wszystkie ceny zwiedzania warszawskiego stadionu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez PGE Narodowy (@pgenarodowy)

Interesujecie się piłką nożną i lubicie zwiedzać stadiony piłkarskie? Polecamy też te artkuły na naszym blogu.

Tagi: Euro 2012, Mazowieckie, przewodnik, stadion, Stadion Narodowy, Warszawa, zwiedzanie, zwiedzanie stadionu
Jarosław Marciuk LinkedIn

Na blogu przeczytasz również o

Przydał się wreszcie Stadion Narodowy. IV Targi Książki w Warszawie

Jestem zła. Na Warszawskie Targi Książki poszłam  w niedzielę, bo w sobotę miałam wykłady. I oczywiście ledwo zdążyłam wszystko zobaczyć. Stanowczo potrzebne mi są co najmniej dwa dni  na taką imprezę. Przy tym przyznaję, że trochę zajęło mi robienie zdjęć i filmów,…

Fascynujące Wilno

To zabawne, że gdy mieszkałem w Gdańsku nie udało mi się pojechać do Wilna. To przecież tak blisko. Byliśmy z Alicją w Druskiennikach trzy razy, ale stolicy Litwy nie udało nam się niestety odwiedzić. Dopiero teraz mieszkając w Londynie miałem…
Euro 2012 w Krakowie

Kraków – piąte polskie miasto mistrzostw Euro 2012

Warszawa, Gdańsk, Poznań i Wrocław to polskie miasta, których rozgrywanie są mecze mistrzostw Europy. Do grona czterech miast korzystających promocyjnie z Euro 2012 należy dodać Kraków. Miasto jako swoją bazę wybrały reprezentacje piłki nożnej: Anglii (Hotel Stary) Holandii (Hotel Sheraton)…
Zwiedzanie bursztynowego stadionu w Gdańsku
Danziger Bowke – Restauracja Gdański Bowke co zjeść i wypić