Zwiedzanie Stadionu Narodowego w Warszawie

Brak komentarzy

Od połowy lipca 2012 Narodowe Centrum Sportu zaprasza na zorganizowane wycieczki po Stadionie Narodowym w Warszawie. Stadion można zwiedzać od wtorku do niedzieli w godzinach od 10:00 do 18:00. W wakacje wycieczki z przewodnikiem były bezpłatne.

Odwiedzane miejsca podczas wycieczki

Zwiedzanie z przewodnikiem Stadionu Narodowego w Warszawie
Nowa atrakcja turystyczna Warszawy. Zwiedzanie z przewodnikiem Stadionu Narodowego w Warszawie organizowane przez Narodowe Centrum Sportu.

Wycieczka odbywa się w towarzystwie przewodnika, który pokazuje uczestnikom najciekawsze miejsca znajdujące się na warszawskim stadionie. Miejsca odwiedzane podczas wycieczki:

  • szatnia reprezentacji Polski
  • płyta boiska
  • strefa VIP
  • tunel VIP
  • press room
  • dolny i górny pierścień trybun
  • kaplica wielowyznaniowa
  • Punkt Widokowy
  • areszt na stadionie

Do wyboru są różne trasy. Dla zwiedzających udostępniony jest także kiosk gastronomiczny, w którym można kupić napoje i przekąski. Czas trwania wycieczki to około 60 minut.

Dni i godziny zwiedzania stadionu

Wycieczki organizowane są przez 6 dni w tygodniu, z wyjątkiem poniedziałków, dni ustawowo wolnych od pracy oraz dni, w których będą trwały przygotowania do imprez masowych. Grupy umawiane są na godziny: 10:00, 12:00, 14:00, 16:00 oraz 18:00. Wejście ostatniej grupy odbywa się o godzinie 18:00. Organizatorzy wycieczek sugerują przybycie z piętnastominutowym wyprzedzeniem.

Wycieczki po Stadionie Narodowym prowadzone są wyłącznie dla grup zorganizowanych, po wcześniejszej rezerwacji, e-mail: wycieczki@ncs2012.pl i potwierdzeniu terminu przez organizatora wycieczek. Minimalna liczba zwiedzających w grupie to 20 osób.

Przed planowanym przyjazdem warto przeczytać regulamin Narodowego Centrum Sportu (PGE Stadion Narodowy) dotyczący  zwiedzania Stadionu Narodowego w Warszawie

Warszawa stadion PGE Narodowy godziny zwiedzania

Cennik zwiedzania

Ceny biletów zaczynają się od 10 zł. Zobacz stronę wycieczki PGE Narodowy, gdzie podane są wszystkie ceny zwiedzania warszawskiego stadionu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez PGE Narodowy (@pgenarodowy)

Interesujecie się piłką nożną i lubicie zwiedzać stadiony piłkarskie? Polecamy też te artkuły na naszym blogu.

Tagi: , , , , , , ,

Na blogu przeczytasz również o

Galeria szesnastu warszawskich narodowych syrenek prezentowanych podczas Euro 2012.

Galeria warszawskich syrenek Euro2012

Galeria szesnastu warszawskich narodowych syrenek prezentowanych podczas Euro 2012. Która lokalizacja z syrenką najbardziej się Wam podoba? Nam włoska na Placu Zamkowym. Oto lista wszystkich warszawskich syrenek (w kolejności alfabetycznej) Anglia – Plac Teatralny Chorwacja – Plac Cubryny Czechy –…
najciekawsze-atrakcje-airbnb-w-polsce-experience-najlepsze

Najciekawsze Atrakcje Airbnb w Polsce

Jakie Airbnb Atrakcje można znaleźć w Polsce? Jeśli nie wiecie jeszcze czym one są, przeczytajcie nasz wpis Co to są Atrakcje Airbnb. Niestety tego typu atakcji, które oferuje serwis Airbnb, jest ciągle niewiele w Polsce. W tak turystycznych miastach jak…
Facebook Places. Powiedz znajomym w jakim miejscu jesteś robiąc check-in (meldunek)

Facebookowa geolokalizacja czyli Facebook Places (Miejsca)

Co to jest Facebook Places? Facebook Miejsca to usługa serwisu społecznościowego umożliwiająca użytkownikom Facebooka informowanie o swojej lokalizacji. Jakie korzyści dla użytkowników może to nieść? Co umożliwiają Facebook Places Dzięki tej nowej funkjonalności serwisu społecznościowego będą mogli informować o: gdzie byłem…
Zwiedzanie bursztynowego stadionu w Gdańsku
Danziger Bowke – Restauracja Gdański Bowke co zjeść i wypić