Zmiana terminu targów IMEX Frankfurt 2022

Brak komentarzy

Termin targów IMEX Frankfurt 2022 został zmieniony! Grupa IMEX potwierdziła, że zapewniła nowe terminy targów IMEX we Frankfurcie 2022. Zmiana umożliwia organizatorom przygotowanie 20. rocznicy swoich wiodących na rynku targów od wtorku 31 maja do czwartku 02 czerwca 2022.

Rok 2022 przynosi nową nadzieję, ale też nowe wyzwania w branży spotkań, wydarzeń i podróży motywacyjnych. Niestety nie wróciliśmy jeszcze do stanu sprzed pandemii. Niedawny wzrost liczby przypadków Omicron w Niemczech i całej Europie w połączeniu ogólną sytuacją na rynku skłoniły IMEX Group do przesunięcia  targów IMEX we Frankfurcie o pięć tygodni do przodu. Zamiast 26-28 kwietnia 2022, dwudzieste jubileuszowe targi turystyki biznesowej IMEX odbędą się od wtorku 31 maja do czwartku 02 czerwca. Miejsce targów pozostaje niezmienne obiekty targowe Messe Frankfurt.

Messe Frankfurt IMEX 2022
źródło: IMEX Group

W niepewnych czasach spowodowanych pandemią da to przedstawicielom branży MICE  dodatkowe pięć tygodni na podjęcie strategicznych decyzji oraz przygotowanie do targów turystyki biznesowej.

Jak mówi Carina Bauer, CEO IMEX Group „Każdy w naszej branży widzi obecną sytuację w Europie i wie, że targi uzależnione od tak długich terminów realizacji nie obsługują targów w kwietniu. Głęboko wierzymy, że majowa edycja targów IMEX we Frankfurcie pozwoli wszystkim ruszyć do przodu i planować z pewnością i pewnością.


Niedawno odeszliśmy z bardzo udanego IMEX America, jesteśmy całkowicie skoncentrowani na budowaniu silnego zwrotu dla IMEX we Frankfurcie, a także doskonale zdajemy sobie sprawę, jak bardzo nasza branża potrzebuje IMEX, aby zjednoczyć wszystkich i udowodnić, że regeneracja biznesu i dobre prowadzenie przepływ jest nie tylko opłacalny, ale bliższy, niż niektórym może się wydawać”.

IMEX Frankfurt 2022
Fot. Jarosław Marciuk

Matthias Schultze, dyrektor zarządzający, GCB German Convention Bureau dodaje:

„GCB German Convention Bureau, jako strategiczny partner IMEX od samego początku, z zadowoleniem przyjmuje decyzję o przesunięciu terminu IMEX we Frankfurcie 2022. Elastyczne i sprawne planowanie jest obecnie ważniejsze niż kiedykolwiek. Ray Bloom i Carina Bauer zdają sobie z tego sprawę i dzięki swojej wczesnej i przejrzystej komunikacji zapewniają możliwie największe bezpieczeństwo planowania oraz zaufanie swoich partnerów i wystawców z branży MICE. Miejsce spotkań Niemcy nie mogą się doczekać 20. rocznicy IMEX, a wszyscy interesariusze podczas całej podróży delegata są gotowi zapewnić #SafeBusinessTrips.”

Więcej informacji o targach i bezpieczeństwie w Messe Frankturt na stronie Informacje o Covid-19 dla uczestników targów w Messe Frankfurt.

frankfurt port lotniczy we frankfurcie co warto zwiedzić
Fot. Jarosław Marciuk, port lotniczy we Frankfurcie

Rejestracja na IMEX we Frankfurcie rozpocznie się wkrótce. Zobacz program targów we Frankfurcie. Nie zapomnijcie zarejestrować się na #IMEXRun.

REJESTRACJA IMEX FRANKFURT

źródło: informacja prasowa

Zobacz naszą relację z targów IMEX oraz co warto zobaczyć we Frankfurcie.

Tagi: , , ,

Na blogu przeczytasz również o

Branża MICE dla Ukrainy

Jak wszyscy inni, jestem zszokowany brutalnym atakiem Rosji na Ukrainę, który rozpoczął się na masową skalę 24 lutego 2022 roku. Do końca łudziłem się, że tak się nie stanie. Ale mamy wojnę w Europie i wiele też od nas zależy.…
Influencer marketing w branży MICE w Polsce influencerzy turystyka biznesowa

Jedziemy do Irlandii z #meetontheWAW!

Czy zdarzyło się Wam kiedyś wygrać nagrody w konkusie Social Media? Mnie już też nie raz, ale z tej nagrody szczególnie cieszymy się z Alicją. Zacznijmy jednak od początku. Lipcowy wieczór i event dla branży turystyki biznesowej. Impreza w Ham…

A wink from Madrid czyli Meeting Design w Londynie

Co to jest Meeting Design i jak wygląda w praktyce miałem okazję zobaczyć w Londynie. A wink from Madrid to zaprojektowane wydarzenie biznesowe-networkingowe przez Madrid Convention Bureau. Wydarzenie promowało to krótkie wideo z puszczaniem oczka z Madrytu. Był to motyw…
Kalendarz wydarzeń biznesowych i targów turystycznych w 2022 roku
Branża MICE dla Ukrainy