March with Eva in Poland kampania na Instagramie

Informacje o projekcie

#MarchwithEvainPoland 30-dniowa kampania w mediach społecznościowych z influencerką i blogerką Evą Zubeck zorganizowana dla Polskiej Organizacji Turystycznej w Londynie i dedykowana turystom brytyjskim i irlandzkim.

W marcu @evazubeck dzieliła się zdjęciami i historiami na Instagramie z podróży do największych polskich atrakcji turystycznych i ukrytych miejsc w Polski. Znalazła też zapierające dech w piersiach krajobrazy i skosztowała pysznych polskich potraw.

  • Tworzenie angażujących treści wizualnych dla mediów społecznościowych
  • Posty na Instagramie – 30 zdjęć i 10 filmów
  • Instagram Stories -13 z 141 segmentami
  • Zwiększenie liczby obserwujących i zaangażowania na Instagramie
  • Prezentacja najlepszych polskich atrakcji turystycznych i nieznanych zakątków Polski
  • Miejsca docelowe: Kraków, Warszawa, Wrocław, Lublin, Sandomierz, Zakopane i Tatry, Toruń, Zamek Czocha i Zamek Grodziec

Polska Organizacja Turystyczna z siedzibą w Londynie (ZOPOT Londyn) jest odpowiedzialna za promowanie Polski w Wielkiej Brytanii i Republice Irlandii.  Jak pisze POT na swojej stronie: „Polska stała się jednym z obowiązkowych miejsc na mapie miejsc docelowych w Europie, spotykamy naszych gości w połowie drogi i dostarczamy im najciekawszych informacji turystycznych i najświeższych wiadomości z Polski. Jesteśmy tutaj, aby promować Polskę i wierzymy, że każdy może zostać miłośnikiem Polski.”

Zagraniczne biura Polskiej Organizacji Turystycznej tworzone są w celu realizacji ustawowych zadań POT w zakresie ich działalności. Niemniej ich obecność na danym rynku ułatwia gromadzenie informacji dotyczących wyjazdów z określonego kraju, a także analizowanie danych pozyskanych z różnorodnych źródeł, umożliwiając nawiązywanie bezpośrednich i ciągłych kontaktów z mediami i przedstawicielami władz branży jako a także konsumenci planujący podróż do Polski i proszący o informacje i materiały. Informacje i wiedza zgromadzone przez Centra, których nie można uzyskać bez ich wysiłków, stanowią podwaliny pod tworzenie planów i strategii POT.

Nowe biuro Zagranicznego Ośrodka POT w Londynie w dzielnicy Chiswick – obok Chiswick Town Hall i Turnham Green.

Strona internetowa: www.poland.travel/en

Instagram: @polandtravel_uk

  • Instagram posty – zdjęcia i flmy
  • Instagram Stories – zdjęcia i filmy
  • Twitter
  • Brand24
Connections Meetings Event w Portugalii
Moja strona internetowa i blog warsztaty dla Polish Professionals w Londynie

Planujesz podobny projekt?

Nie czekaj. Wyślij do nas zapytanie.

NASZE PORTFOLIO