Półfinał Niemcy – Włochy w Warszawie. Ostatni mecz Euro 2012 w Polsce

Brak komentarzy

Spotkanie 28 czerwca w Warszawie pomiędzy reprezentacją Niemiec i Włoch to ostatni mecz rozgrywany na Stadionie Narodowym podczas Mistrzostw Euro 2012 w Polsce.

Relacja z ostatniego dnia Euro 2012 w Warszawie. Byliśmy na Krakowskim Przedmieściu, Starym Mieście, pod Stadionem Narodowym oraz w Strefie Kibica pod Pałacem Kultury i Nauki.

Niemcy na Nowym Świecie w Warszawie
Euro2012 Kibice niemieccy przed półfinałowym meczem na Nowym Świecie w Warszawie

 

Kibice z Italii przed Stadionem Narodowym w Warszawie.
Za chwilę rozpocznie się ostatni w Polsce mecz Euro 2012 Niemcy – Włochy

 

Kto wygrał a kto przegrał mecz? Wygrali oczywiście Włosi. Drużyna niemiecka następnego dnia opuściła hotel Mercure Grand w Warszawie i odleciała do Niemiec. Zobaczcie film poniżej.

Koniecznie przeczytajcie na naszym blogu jak niemiecka drużyna trenuje na boisku w Gdańsku oraz Włosi bawią się na ulicach Gdańska.

Tagi: , , , , , , , ,

Na blogu przeczytasz również o

Social Media na #WTM2014 w Londynie

Ostatni dzień na targach WTM w Londynie i ostatnie chwile na uchwycenie przykładów wykorzystania Social Media podczas imprezy targowej. Współcześnie targi to nie tylko spotkania twarzą w twarz, ale także komunikacja w mediach społecznościowych. Wystawcy starają się przyciągnąć uwagę uczestników, klientów,…

Warszawski Antykwariat Atticus

To nie jest zwykły antykwariat. Tu znaleźć można między innymi: stare fotografie i pocztówki, mapy i widoki miast, ryciny, dawne papiery wartościowe, starodruki, dokumenty, obrazy. To miejsce, w którym trafić można na ciekawe, unikalne tytuły, prawdziwe perełki literatury. Antykwariat Atticus…
Gwiazdy i piłkarze publikują zdjęcia z Polski na Instagramie
Wakacje rozpoczęte i uwaga na Psie Zaprzęgi