Pierwszy gol Roberta Lewandowskiego w meczu Polska – Grecja

Brak komentarzy

Kilkadziesiąt tysięcy osób ogląda mecz Polska – Grecja w FanZone w Gdańsku podczas Euro 2012. Do przerwy prowadzili biało-czerwoni 1:0. Pierwszego gola strzelił w 17 minucie Robert Lewandowski. Mecz zaczął się wspaniale dla naszej reprezentacji. Oto reakcja publiczności w gdańskiej Strefie Kibica.

Serducho w takich chwilach wali szybciej. To był piękny gol. Ta chwila na długo pozostanie w naszej pamięci. Czekamy na więcej goli polskiej drużyny. Zobacz też Relacja ze Strefy Kibica z pierwszego meczu Polaków na Euro2012

Gdańsk wykorzystuje swoją szansę na promocję dzięki Euro 2012. W strefie kibica oprócz mieszkańców Gdańska spotkaliśmy też wielu turystów z Polski i zagranicy. Mistrzostwa będą wielkim świętem tej dyscypliny sportu oraz możliwością poznania nowych ludzi z całego świata. Zobacz też Robert Lewandowski na Instagramie.

gol Roberta Lewandowskiego Polska Grecja

Tagi: , , , ,

Na blogu przeczytasz również o

zwiedzanie stadionu we Wrocławiu

Zwiedzanie stadionu we Wrocławiu – Tarczyński Arena

Od 10 lipca 2012 roku można zwiedzać Stadion Miejski we Wrocławiu. Obecnie wrocławski stadion piłkarski nazywa  się Tarczyński Arena. Podczas ponad godzinnej wycieczki z przewodnikiem na stadionie można wejść na murawę oraz zobaczyć między innymi trybuny, loże VIP, strefę biznesową, szatnie…

Jesienią na morzu

Ostatni raz na morzu w tym roku. Z pokładu jachtu obserwowaliśmy regaty o Błękitną Wstęgę Zatoki Gdańskiej. Pogoda dopisała. W październiku na wodzie też może być cudownie.
Na godzinę przed otwarciem Euro2012 Fanzone Gdansk
Relacja z Gdańska ze Strefy Kibica z pierwszego meczu Polaków na Euro2012