Nagroda w konkursie fotograficznym #MuseumWeek

Brak komentarzy

Niedawno pisaliśmy o akcji na Twitterze #MuseumWeek, a teraz możemy się pochwalić. Nasze zdjęcie wygrało w konkursie związanym z tą kulturalną inicjatywą w mediach społecznościowych.

museumweek contest konkurs

Od 24 do 30 marca 2014 włoska organizacja Perypezye Urbane zachęcała do publikowania zdjęć z muzeów z okazji pierwszego #MuseumWeek. Jarek wysłał to zdjęcie Marin Museum z naszej wizyty w Karlskronie.

Więcej o konkursie fotograficznym Konkurs Perypezye Urbane #MuseumWeek

museumweek konkurs foto
Nagrodzone zdjęcie w konkursie #MuseumWeek

 

Wczoraj z Włoch dostaliśmy informację , że to zdjęcie wygrało konkurs! Nagroda jest świetna. Jeden bilet wstępu do dowolnego muzeum na świecie! Jeśli muzeum ma system rezerwacji online, to Perypezye Urbane zapłaci za wstęp. Jeśli takiego nie posiada, to zwrócą koszt zakupu biletu po wysłaniu im jego kopii.

Mamy do Was pytania. Które muzeum byście wybrali na naszym miejscu? Napiszcie nam w komentarzach pod wpisem.

Tagi: ,

Na blogu przeczytasz również o

Otwarcie Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie

Krótka wizyta i film z otwarcia Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie. Muzeum otwarto 20 kwietnia 2013 roku. Warto było poczekać w długiej kolejce. Niezwykła i zachwycająca architektura. Otwarcie wystawy głównej planowane jest na początek 2014 roku. Już dziś można…

Social Media na #WTM2014 w Londynie

Ostatni dzień na targach WTM w Londynie i ostatnie chwile na uchwycenie przykładów wykorzystania Social Media podczas imprezy targowej. Współcześnie targi to nie tylko spotkania twarzą w twarz, ale także komunikacja w mediach społecznościowych. Wystawcy starają się przyciągnąć uwagę uczestników, klientów,…
Prywatność jest fikcją
Jak założyć konto na Twitterze