Łódź Kreuje Spotkania – podróż studyjna dla event plannerów

Brak komentarzy

Łódź Convention Bureau oraz Hotel DoubleTree by Hilton Łódź wraz z partnerami zapraszają wszystkich event plannerów do rejestracji na bezpłatne wydarzenie Łódź Kreuje Spotkania. Podczas dwudniowego pobytu w Łodzi goście zwiedzą najlepsze łódzkie hotele, obiekty konferencyjne i atrakcje turystyczne. Nie zabraknie też pysznego jedzenia i muzyki na żywo!

Hotele, obiekty konferencyjne, muzea i atrakcje turystyczne – wszystko to będzie można zobaczyć na żywo w czasie wydarzenia pod hasłem Łódź Kreuje Spotkania. W dniach 4-6 sierpnia 2022 odbędzie się niezapomniana wycieczka po Łodzi dedykowana organizatorom wydarzeń MICE. Łódź Convention Bureau wraz z hotelem DoubleTree by Hilton w Łodzi i partnerami, zapraszają chętnych event plannerów do rejestracji – liczba miejsc jest mocno ograniczona!

ŁÓDŹ KREUJE SPOTKANIA podróż studyjna dla event plannerów
źródło: Łódź Convention Bureau

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zgłosić chęć udziału wypełniając specjalny formularz do dnia 27 lipca 2022. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo wyboru 20 uczestników spośród zarejestrowanych kandydatów. Chętni przedstawiciele firm eventowych podczas rejestracji muszą wskazać swoje trzy przykładowe realizacje wydarzeń MICE z ostatnich trzech lat.

 • Początek: 4 Sierpnia 2022, 19:00 (Czwartek)
 • Koniec: 6 Sierpnia 2022, 16:00 (Sobota)

Zobacz także: Biura kongresów i konferencji w Polsce (convention bureaux)

Partnerzy Łódź Kreuje Spotkania

Organizatorem wydarzenia jest Łódź Convention Bureau oraz DoubleTree by Hilton Łódź. Partnerami sierpniowego wyjazdu dla event plannerów zostali:

 •  Vienna House Andel’s
 • PURO Hotels
 • Silver Catering
 • EC1 Łódź – Miasto Kultury
 • Winoteka – wine & more
 • Muzeum Fabryki
 • ZOO Łódź
 • Joanna Łabeńska Fotografik
 • Centralne Muzeum Włókiennictwa / Central Museum of Textiles

Rejestracja

Więcej informacji oraz link do systemu rejestracji znajduje się na stronie Łódź Kreuje Spotkania: miasto zaprasza event plannerów na wyjątkowa podróż studyjną! Szczegóły i rejestracja na wydarzenie. Relacja z wydarzenia Łódź Kreuje Spotkania.

Tagi: Łódź, Łódź Convention Bureau
Jarosław Marciuk LinkedIn

Na blogu przeczytasz również o

MICE linki #3 wiadomości z lutego

To był miesiąc intensywnej pracy i przygotowywania wielu projektów, dlatego lutowe MICE linki będą trochę krótsze. Luty w całości poświęcony był wydarzeniom online. Uczestniczyłem w nich zarówno jako organizator i uczestnik. Zapraszam. Evolve 2.0 Moja pierwsza konferencja dla przedstawicieli branży…
Wiedeń w Łodzi. Wiedeńska karuzela z koniami w łódzkiej Manufakturze

Wiedeńska karuzela w Łodzi

Wiedeń w łódzkiej Manufakturze. Zabawa dla wszystkich: od 0 do 100 i więcej lat. Cena 6 zł za osobę. Jazda trwa około czterech minut. Postanowiliśmy się przejechać. Fajne tak ogląda się Manufakturę wieczorem. Tylko dwie uwagi: za krótko, za wolno… Wiedeń w…
Łódź Kreuje Spotkania

Wyjątkowy study tour dla event plannerów w Łodzi

Łódź Kreuje Spotkania, czyli wyjątkowa podróż studyjna dla organizatorów wydarzeń MICE miała miejsce w dniach 4-6 sierpnia 2022. W wydarzeniu udział wzięło kilkunastu event plannerów z Warszawy, Krakowa i innych części Polski. Celem wydarzenia Łódź Kreuje Spotkania było zaprezentowanie gościom,…
Nowe wyzwania dla polskiej branży MICE
Właśnie zakończył się rozdział mojej podróży…