Łódź Kreuje Spotkania – podróż studyjna dla event plannerów

Brak komentarzy

Łódź Convention Bureau oraz Hotel DoubleTree by Hilton Łódź wraz z partnerami zapraszają wszystkich event plannerów do rejestracji na bezpłatne wydarzenie Łódź Kreuje Spotkania. Podczas dwudniowego pobytu w Łodzi goście zwiedzą najlepsze łódzkie hotele, obiekty konferencyjne i atrakcje turystyczne. Nie zabraknie też pysznego jedzenia i muzyki na żywo!

Hotele, obiekty konferencyjne, muzea i atrakcje turystyczne – wszystko to będzie można zobaczyć na żywo w czasie wydarzenia pod hasłem Łódź Kreuje Spotkania. W dniach 4-6 sierpnia 2022 odbędzie się niezapomniana wycieczka po Łodzi dedykowana organizatorom wydarzeń MICE. Łódź Convention Bureau wraz z hotelem DoubleTree by Hilton w Łodzi i partnerami, zapraszają chętnych event plannerów do rejestracji – liczba miejsc jest mocno ograniczona!

ŁÓDŹ KREUJE SPOTKANIA podróż studyjna dla event plannerów
źródło: Łódź Convention Bureau

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zgłosić chęć udziału wypełniając specjalny formularz do dnia 27 lipca 2022. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo wyboru 20 uczestników spośród zarejestrowanych kandydatów. Chętni przedstawiciele firm eventowych podczas rejestracji muszą wskazać swoje trzy przykładowe realizacje wydarzeń MICE z ostatnich trzech lat.

 • Początek: 4 Sierpnia 2022, 19:00 (Czwartek)
 • Koniec: 6 Sierpnia 2022, 16:00 (Sobota)

Zobacz także: Biura kongresów i konferencji w Polsce (convention bureaux)

Partnerzy Łódź Kreuje Spotkania

Organizatorem wydarzenia jest Łódź Convention Bureau oraz DoubleTree by Hilton Łódź. Partnerami sierpniowego wyjazdu dla event plannerów zostali:

 •  Vienna House Andel’s
 • PURO Hotels
 • Silver Catering
 • EC1 Łódź – Miasto Kultury
 • Winoteka – wine & more
 • Muzeum Fabryki
 • ZOO Łódź
 • Joanna Łabeńska Fotografik
 • Centralne Muzeum Włókiennictwa / Central Museum of Textiles

Rejestracja

Więcej informacji oraz link do systemu rejestracji znajduje się na stronie Łódź Kreuje Spotkania: miasto zaprasza event plannerów na wyjątkowa podróż studyjną! Szczegóły i rejestracja na wydarzenie.

Tagi: ,

Na blogu przeczytasz również o

Ranking Instagram w Polsce społeczności Igers

Ranking Instagram w Polsce – społeczności Instagramers 2016

Dwa lata temu opublikowałem infografikę dotyczącą społeczności Instagramers w Polsce. Zobaczycie ją we wpisie Ranking Instagram w Polsce – społeczności Igers. Co się zmieniło przez dwa lata? Instagram jest o wiele popularniejszą platformą społecznościową. Profile społeczności w Polsce na Instagramie mają…
Śniadanie bufet w hotelu Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym Lubelskie

Hotelowe śniadanie – menu jej i jego

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, bo daje moc i nim rozpoczynamy dzień. My prawdziwą ucztę śniadaniową mamy podczas wyjazdów. Wszystko pięknie podane, pachnące, kolorowe i nie trzeba zmywać po jedzeniu! Uwielbiamy śniadania w hotelu. Zobacz nasze zdjęcia z hotelowych śniadań.…
Nowe wyzwania dla polskiej branży MICE
Właśnie zakończył się rozdział mojej podróży…