Irlandczycy w Gdańsku na Euro2012. Już za nimi tęsknimy

Brak komentarzy

Po hiszpańskiej czerwonej fali, Gdańsk opanowali The Boys in Green. Kibice z Irlandii przyjechali na mecz Euro2012 Irlandia – Hiszpania  i od początku zyskali wielką sympatię mieszkańców Gdańska. Irlandczycy pomimo deszczu licznie gromadzili się na Długim Targu przy Dworze Artusa i fontannie Neptuna.

Ich obecności w Gdańsku towarzyszyły śmiech, tańce, energia i wygłupy. Gdańsk stał się zielony gdy pojawili się Irlandczycy. Irlandia może nie ma mistrzowskiej drużyny piłkarskiej, ale irlandzcy kibice są najlepsi na świecie.

Pełna wersja irlandzkiej piosenki Stand up for the boys in green! Sit down for the boys in green! Shoes off for the boys in green!

Irlandczycy niesamowicie się bawią. Ciekaw jak wygląda Dzień Świętego Patryka w Irlandii?

Zobacz jak na ulicach Gdańska bawili się Hiszpanie i Włosi. Kibice, którego kraju bawią się najlepiej? Hiszpanii, Włoch czy Irlandii? Naprawdę jest to trudny wybór. Każda z tych nacji bawi się w inny spobób. Zobacz stronę Football Association Republic of Ireland.

Tagi: Euro 2012, Gdańsk, Irlandczycy, Irlandia, piłka nożna, Polska, Pomorskie
Jarosław Marciuk LinkedIn

Na blogu przeczytasz również o

Mroźna zima nad Wisłą w Tczewie

Wisła zimą w Tczewie

Odwiedziłem dziś Tczew i koniecznie chciałem zobaczyć Wisłę. Wiosna już za trzy tygodnie a mróz trzyma mocno. Wisłą do Bałtyku spływają kry. Pięknie to wygląda w mroźny i słoneczny dzień w Tczewie. Zobaczcie sami.
zwiedzanie stadionu we Wrocławiu

Zwiedzanie stadionu we Wrocławiu – Tarczyński Arena

Od 10 lipca 2012 roku można zwiedzać Stadion Miejski we Wrocławiu. Obecnie wrocławski stadion piłkarski nazywa  się Tarczyński Arena. Podczas ponad godzinnej wycieczki z przewodnikiem na stadionie można wejść na murawę oraz zobaczyć między innymi trybuny, loże VIP, strefę biznesową, szatnie…
Konferencja #BFGDANSK - Blog Forum Gdansk 2012 na żywo

Blog Forum Gdańsk 2012 na żywo

Jesteśmy na Blog Forum Gdańsk 2012 na PGE Arena w Gdańsku. Oglądajcie relację na żywo z czterech sal. W tym roku tematem przewodnim konferencji jest “Blogowanie w praktyce”, stąd program dwudniowego spotkania podzielony jest na kilka bloków tematycznych: współpraca/interakcja, content,…
Mikroblogowanie z Twitterem. Czy już tweetujesz?
Zostań Mayorem, zdobądź odznaki, szukaj miejsc na Foursquare