Hiszpanie opanowali Gdańsk i tańczą na ulicach miasta

1 Komentarz

Gdańsk w dniu meczu Hiszpania – Włochy zmienił się w jedną, wielką fiestę. Hiszpanie od rana świętowali na ulicach Gdańska. Śpiewali, tańczyli i bawili się, a mieszkańcom Trójmiasta szybko udzieliła się gorąca atmosfera.

La Roja Espana Gdansk Eurocopa2012
La Roja Espana Gdansk Eurocopa 2012 Hiszpanie w Gdańsku na Euro2012

Nie wszyscy w Gdańsku dobrze się przygotowali na gości z Europy Południowej. Już o godz. 14 zabrakło koszulek dla kibiców La Roja. Nadaremnie szukaliśmy na rożnych stoiskach. Niektórzy szukali pamiątek z hiszpańskimi napisami. To też trudno było znaleźć.

Jedno jest pewne, w Gdańsku świetnie trafiliśmy z grupą C. W grupie C swoje mecze podczas Euro 2012 grały reprezentacje:

  1. Włoch
  2. Hiszpanii
  3. Irlandii
  4. Chorwacji

Turyści i kibic z Hiszpanii i Włoch rozkręcili atmosferę Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012. Teraz bawimy się nie tylko w gdańskiej Fan Zone. Mega – impreza przeniosła się też na ulice Gdańska. Obejrzyjcie relację z trzeciego dnia Euro 2012 w Gdańsku.

Poczujcie atmosferę mistrzostw w Gdańsku i w Polsce. Na blogu polecamy też przeczytanie wpisów:

Hiszpańscy kibice

Tagi: Euro 2012, Gdańsk, Hiszpania, Pomorskie
Jarosław Marciuk LinkedIn

Na blogu przeczytasz również o

Phil Gonzalez założyciel ruchu instagramers

Kim są Instagramersi?

Instagram wciąż podbija świat, obecnie ma około 90 milionów użytkowników. Lubią go coraz bardziej również Polacy, chociaż nie wszyscy rozumieją fenomen jego popularności. Krótko mówiąc, Instagram to mobilna aplikacja zawierająca filtry i funkcje, które pozwalają zmienić charakter zdjęcia. Co ważne,…

#InstaMeetGdansk #GdanskShipyard

Przygotowania do InstaMeet Przed sobotnim InstaMeet robię kontrolną inspekcję na terenach dawnej Stoczni Gdańskiej. Ostatnio byłem tu w listopadzie podczas Blog Forum Gdańsk 2013. Od tego czasu wiele się zmnieniło. Kiosk Tadeusza jeszcze zamknięty przed sezonem. Nad stocznią dominuje rdzawa…
Gdańsk zwiedzanie smartfon qr kod gdansk4umobile w Gdańsku

Zwiedzanie Gdańska ze smartfonem i QR kodami

Już 10 tys. razy turyści i mieszkańcy Gdańska skorzystali z aplikacji gdansk4u MOBILE. Aplikacja działa 3 miesiące i w tym czasie zdobyła I miejsce w Polsce wśród miejskich aplikacji mobilnych (ex equo ze Szczecinem). W raporcie przygotowanym przez firmę OX Media Gdańsk wyprzedził m.in: Wrocław, Warszawę, Bydgoszcz, Łódź i Kraków.

Relacja z Gdańska ze Strefy Kibica z pierwszego meczu Polaków na Euro2012
Facebook Lubię to! Historia i kilka faktów