Hamburg Euro 2024 – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej

Brak komentarzy

Hamburg to jedno z dziesięciu miast gospodarzy Euro 2024. Volksparkstadion będzie miejscem pięciu meczów podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2024.  Szczególnie jeden mecz zapowiada wiele emocji. W Hamburgu reprezentacja Polski zagra swój pierwszy mecz mistrzostw z Holandią!

Mecze Euro 2024 w Hamburgu

W Hamburgu zagrają reprezentacje następujących krajów:

  • 16 czerwca 2024 o godzinie 15:00: Polska – Holandia
  • 19 czerwca 2024 o godzinie 15:00: Chorwacja – Albania
  • 22 czerwca 2024 o godzinie 15:00: Gruzja – Czechy
  • 26 czerwca 2024 o godzinie 21:00: Czechy – Turcja
  • 5 lipca 2024 o godzinie 21:00: Ćwierćfinał

Oczywiście pierwszy mecz będzie najważniejszy, bo Polacy zagrają z reprezentacją Holandii. Pierwszy mecz w Hamburgu i pierwszy mecz reprezentacji Polski na Euro 2024 w Niemczech. Co za dzień! 16 czerwca na stadionie Volksparkstadion może przejść do historii. Podobnie jak w Berlinie możemy spodziewać się w Hamburgu wielu kibiców i sympatyków polskiej drużyny narodowej.

Pozostałe mecze w fazie grupowej w Hamburgu nie budzą już takich emocji i to chyba u wszystkich fanów piłki nożnej. Dwa mecze rozegrają tu Czesi – zmierzą się z Turkami i Gruzinami. Komplet tej fazy turnieju to mecz Chorwacji z Albanią i on może stworzyć ciekawe wydarzenie sportowe.

Hamburg mecze mistrzostw europy w piłce nożnej Euro 2024

Czy Polacy mają szansę rozegrać również mecz kolejny mecz w Hamburgu? Według tabelki mistrzostw 5 lipca w Hamburgu obejrzeć będzie można ćwierćfinał.

Polskim kibicom przyjeżdżającym do Hamburga polecam również przeczytanie:

Hamburg Volksparkstadion

Volksparkstadion w Hamburgu to stadion klubu 2. Bundesligi Hamburger SV. Stadion piłkarski może pomieści podczas mistrzostw 49 000 widzów.

Fan Zone Heiligengeistfeld w Hamburgu

Gdzie oglądać mecze mistrzostw EURO 2024 w Hamburgu? Czy można jeszcze kupić bilety na mecz w Hamburgu? Oficjanie zapewnie nie. Dla

Specjalna strefa dla kibiców Fan Zone Heiligengeistfeld powstanie w samym sercu dzielnicy St. Pauli. Można się spodziewać, że wspólnie mecze będą oglądać się dziesiątki tysięcy fanów piłki nożnej, w tym Polaków.

Wstęp do hamburskiej Strefy Kibica jest bezpłatny. Zostanie tu pokazanych 51 meczów Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Więcej informacji na stronie Hamburg Uefa Euro 2024.

Hashtagi #UEFAEURO2024 and #hostcityhamburg #visitHamburg

Zachęcam do przeczytania:

Wspomnienia Euro 2012

Wspominamy EURO 2012 w Polsce. To był wspaniały czas emocji sportowych i na ulicach polskich miast. Trochę zazdrościmy Niemcom. Pamiętamy drużynę Niemiec gdy przebywała w Gdańsku oraz Półfinał Niemcy – Włochy w Warszawie. Ostatni mecz Euro 2012 w Polsce.

Dodatkowo w naszych myślach na długo pozostanie trening niemieckiej drużyny w na starym stadionie Lechii w Gdańsku, który obserwowało 11 000 widzów.

Tagi: Euro 2024, Hamburg, Niemcy, piłka nożna
Jarosław Marciuk LinkedIn

Na blogu przeczytasz również o

kogo obserwowac na instagramie trojmiasto gdansk sopot gdynia pomorskie instagram najlepsze 3miasto

Kogo obserwować na Instagramie w Trójmieście – część 1

Zaczynamy naszą nową serię. Co tydzień będziemy prezentować ciekawe konta w Trójmieście w serwisie Instagram. W tym tygodniu profile miast, instytucji, polityków oraz innych użytkowników niekomercyjnych. Przegląd ma ułatwić wybór, które gdańskie, gdyńskie i sopockie konta na Instagramie warto obserwować.…
Parkin Saturna w filmie jako parking Hotelu Atlantic. W tle dworzec główny w Hamburgu

James Bond w Hamburgu

Ile razy mieliście wrażenie, że to dziwnie znajome miejsce…Tak było w Hamburgu. Idziemy nad Jezioro Außenalster, mijamy Hotel Atlantic Kempinski i nagle olśnienie. Przecież w tym hotelu był James Bond! To tu kręcono „Jutro nie umiera nigdy” (Tommorow Never Dies) z 1997…
Frankfurt Euro 2024 - Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej

Frankfurt Euro 2024 – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej

Frankfurt jest jednym z miast gospodarzy Euro 2024. Frankfurt Arena będzie gospodarzem pięciu meczów podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2024. Mecze Euro 2024 we Frankfurcie Na stadionie Frankfurt Arena zagrają reprezentacje piłkarskie następujących krajów: 17 czerwca 2024, godz. 18:00:…
Jak Suno AI i Udio zmieniają świat muzyki
Berlin Euro 2024 – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej