Co dalej z Alicją? Opowieść o mojej żonie #5

Fakt, że operacja nie może odbyć się 24 maja zszokowało wiele osób. Dostałem od was mnóstwo wiadomości. Przyznam, że jestem zestresowany tym, że na leczenie w Hiszpanii musimy czekać dłużej. Dziś kilka dodatkowych słów wyjaśnienia w związku z nowymi wieściami::

  • O przełożeniu terminu operacji zdecydowali neurorochirurdzy z Barcelony, przyczyną jest stan zapalny, który musi być wyleczony
  • Ryzyko przeprowadzenia operacji w tym stanie przewyższało ryzyko przełożenia operacji
  • Kolejny termin operacji nie został jeszcze wyznaczony, lekarze czekają na całkowite wyleczenie obecnych infekcji
  • Alicja dostała antybiotyk, jednak to nie usunęło całkowicie infekcji, obecnie czekamy na specjalistyczne leczenie w szpitalu
  • Zanim Alicja otrzyma leczenie, muszą być podjęte dodatkowe środki ostrożności związane z innym schorzeniem
  • Nie możemy tego przyspieszyć, bo prywatnie nikt tego się nie podejmie, czekamy na list ze szpitala, skierowanie zostało wysłane w trybie pilnym 
  • Dr Gilete obiecał że przeprowadzi operacje, tak szybko jak to możliwe
  • Fundacja Siepomaga jest poinformowana o stanie Alicji i o przesunięciu terminu operacji
  • Zbiórka jest kontynuowana i będzie przedłużona, jestem w kontakcie z przedstawicielami fundacji i na bieżąco informuję o naszej sytuacji.
Pytacie też jak się czuje Alicja. Niestety przez infekcje i po ostatnich badaniach, koniecznych podróżach, czuję się gorzej. Każdy wysiłek, nawet mała aktywność zaostrzają objawy. Najbardziej martwią nas problemy z oddychaniem. Dostaliśmy od dr Gilete zalecenia i możemy tylko czekać, chociaż wiem, że to niebezpieczne i jestem przerażony kolejnymi tygodniami. Wierzę jednak, że Alicja otrzyma potrzebne leczenia na czas, że odzyska siły i dawne życie.
 
Dziękuję wszystkim za wsparcie, dziękuję za wpłaty, za dzielenie się tym co macie!!!! Dzięki Waszej hojności na koncie jest już ponad 140 tysięcy złotych. To niestwykłe, że niemal 4 tysiące osób wsparło Alicję. Nadal sporo brakuje wiec nadal proszę o pomoc w promowaniu zbiórki. Walczymy dalej! 
 
Jesteśmy wdzięczni za pomoc i zaangażowanie tylu ludzi! Rodzina, przyjaciele, znajomi a także wiele obcych osób wspiera nas w tym trudnym i bolesnym czasie! Jesteście Kochani! 
 
Przeczytaj też Życie Alicji na krawędzi , o zbiórce dla Alicji na Siepomaga i pozostałe części Opowieści o mojej żonie. Wierzę, że uda się uratować Alicję.

Menu

Pin It on Pinterest