Pierwszy gol Roberta Lewandowskiego w meczu Polska – Grecja

Brak komentarzy

Kilkadziesiąt tysięcy osób ogląda mecz Polska – Grecja w FanZone w Gdańsku podczas Euro 2012. Do przerwy prowadzili biało-czerwoni 1:0. Pierwszego gola strzelił w 17 minucie Robert Lewandowski. Mecz zaczął się wspaniale dla naszej reprezentacji. Oto reakcja publiczności w gdańskiej Strefie Kibica.

Serducho w takich chwilach wali szybciej. To był piękny gol. Ta chwila na długo pozostanie w naszej pamięci. Czekamy na więcej goli polskiej drużyny. Zobacz też Relacja ze Strefy Kibica z pierwszego meczu Polaków na Euro2012

Gdańsk wykorzystuje swoją szansę na promocję dzięki Euro 2012. W strefie kibica oprócz mieszkańców Gdańska spotkaliśmy też wielu turystów z Polski i zagranicy. Mistrzostwa będą wielkim świętem tej dyscypliny sportu oraz możliwością poznania nowych ludzi z całego świata. Zobacz też Robert Lewandowski na Instagramie.

gol Roberta Lewandowskiego Polska Grecja

Tagi: Euro 2012, Gdańsk, Pomorskie, Robert Lewandowski, sport

Na blogu przeczytasz również o

Irlandczycy w Gdańsku

Irlandczycy w Gdańsku na Euro2012. Już za nimi tęsknimy

Po hiszpańskiej czerwonej fali, Gdańsk opanowali The Boys in Green. Kibice z Irlandii przyjechali na mecz Euro2012 Irlandia – Hiszpania  i od początku zyskali wielką sympatię mieszkańców Gdańska. Irlandczycy pomimo deszczu licznie gromadzili się na Długim Targu przy Dworze Artusa i…