Pierwszy gol Roberta Lewandowskiego w meczu Polska-Grecja

Brak komentarzy

Kilkadziesiąt tysięcy osób ogląda mecz Polska – Grecja w FanZone w Gdańsku podczas Euro 2012. Do przerwy prowadzili biało-czerwono 1:0. Pierwszego gola strzelił w 17 minucie Robert Lewandowski. Oto reakcja publiczności w gdańskiej Strefie Kibica.

Serducho w takich chwilach wali szybciej. Czekamy na więcej goli polskiej drużyny.

Tagi: , , , ,

Na blogu przeczytasz również o

Irlandczycy w Gdańsku na Euro2012 - Kibice z Irlandii opanowali Gdańsk

Irlandczycy w Gdańsku na Euro2012. Już za nimi tęsknimy

Po hiszpańskiej czerwonej fali, Gdańsk opanowali The Boys in Green.  Kibice z Irlandii przyjechali na mecz Euro2012 Irlandia – Hiszpania  i od początku zyskali wielką sympatię mieszkańców Gdańska. Irlandczycy pomimo deszczu licznie gromadzili się na Długim Targu przy Dworze Artusa i…
#Sochi2014 na Instagramie Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Sochi

InstaIgrzyska #sochi2014

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi w 2014 r na Instagramie. Ceremonia otwarcia na stadionie olimpijskim i całe igrzyska oglądane na Instagramie. Najciekawsze zdjęcia, kogo i jakie miejsca obserwować.

World Cup Brazil 2014 – nareszcie koniec

Te Mistrzostwa zapamiętam jako turniej niespodzianek. Kto się spodziewał, że w fazie pucharowej nie zagrają Hiszpania, Portugalia lub Anglia?  Holendrzy grali jak zwykle na turniejach bardzo dobrze i jak zwykle nie wygrali. Rewalacyjne były drużyny Kolumbii, Meksyku, Chile, prezentujące piękny latynoski football,…