Mecz Euro2012 Polska – Czechy w Strefie Kibica w Warszawie

Brak komentarzy

Rekordowa frekwencja w Strefie Kibica podczas meczu Euro2012 Polska – Czechy w Warszawie. W sobotę, 16 czerwca, stołeczne miasteczko kibiców przeżywało prawdziwe oblężenie. Wszystko za sprawą meczu reprezentacji Polski przeciwko Czechom. Przez plac Defilad przez cały dzień  przewinęło się 165 tysięcy osób.

Kibice na meczu Euro2012 Polska - Czechy w Warszawa Fanzone Strefie Kibica w Warszawie

Kibice na meczu Euro2012 Polska – Czechy w Fanzone Strefie Kibica w Warszawie

Największą frekwencję w strefie na Euro 2012 odnotowano podczas tego spotkania Polaków. W jego przerwie z powodu braku miejsca i z uwagi na bezpieczeństwo Strefę zamknięto. Ponownie otworzono ją około godz. 23.00. Przed Pałacem Kultury i Nauki było bardzo bezpiecznie. Niestety mecz zakończył się przegraną 1:0.