Wasze opinie i referencje

Dziękuję za Wasze zaufanie, wspólne projekty i efekty naszej pracy

Phil Gonzalez Igers Community Founder

Jarek jest bardzo utalentowanym profesjonalistą, pełnym motywacji i poświęcenia misji w którą jest zaangażowany. Nasze wspólne doświadczenie w rozwoju Instagramers Global Community to udane partnerstwo!

Philippe Gonzalez

Założyciel Igers

David Benitez Motivational Speaker Meeting Designer

Jarek to bardzo proaktywna i „pasjonująco ciekawa” (jak by to ujął Albert Einstein) osobowość! Zdecydowanie ma ducha innowacyjności i przedsiębiorczości i dzięki temu podnosi swoją pracę na wyższy poziom! Gorąco polecam Jarosława Marciuka do wszelkich projektów.

David Benitez

Założyciel, Manager, Meeting Designer

Kinga Bobrowska

Jarek był prelegentem podczas NetVision14 – Konferencji Biznesu i Nowych Technologii, którą zorganizowałam w Olivia Business Centre. Podczas warsztatów „Personal Branding i planowanie kariery po studencku” udowodnił, że jest osobą o ogromnej wiedzy i poczuciu humoru. Jest ekspertem w dziedzinie brandingu osobistego, mediów społecznościowych i nowych technologii. Naprawdę polecam go nie tylko jako wykładowcę, ale także jako profesjonalistę w swojej dziedzinie.

Kinga Bobrowska

Marketing Specialist & UX Enthusiast

Marta Wiśniewska

Jarek jest fantastycznym ekspertem od mediów społecznościowych i komunikacji biznesowej. Ponieważ media społecznościowe są doskonałym narzędziem marketingu docelowego, Jarosław Marciuk i jego zespół pomogli nam to zrozumieć i zaimplementować to do naszych planów strategicznych. Przeszkolił nas w zakresie nowych kanałów w Social Media, sposobów angażowania odbiorców i monitorowania ich  aktywności. Jego treningi otworzyły oczy! Jarek – jesteś najlepszym profesjonalistą! Dziękuję i życzę powodzenia w przyszłych projektach.

Marta Wisniewska

Dyrektor

Dorota Jaguscik

Mogę zdecydowanie polecić współpracę. Cała współpraca była korzystna dla obu stron i obie strony prowadziły negocjacje, dopóki nie wypracowaliśmy pomysłów, które zadowoliły obie strony.

Dorota Jaguscik

Marketing Manager

Micaela Giacobbe Weareconnections Connectionsway Luxury Events

„Czarodziej mediów społecznościowych” to zdanie, które przychodzi mi do głowy, gdy myślę o Jarku. Mam szczęście współpracować z Jarosławem Marciukiem przy naszej kampanii w mediach społecznościowych Connections i robić postępy od samego początku. Jego wiedza, pasja i inicjatywy nie mają sobie równych. Zawsze rzetelny i odpowiedzialny. Bez wahania polecam Jarka.

Micaela Giacobbe

Founder & Director

Rob Davidson referencje wykładowca akademicki prelegent

Znam Jarka od lat, jest on znakomitym profesjonalistą w swojej dziedzinie i byłem wrażeniem pracy marketingowej online, którą wykonał pracę w Gdansk Convention Bureau. Zatrudniłem Jarosława Marciuk na zasadzie doradztwa do stworzenia strony internetowej i profili mediów społecznościowych dla mojej własnej firmy MICE Knowledge.

Rob Davidson

Wykładowca i ekspert branży spotkań

Agnieszka Siedlecka blogerka kulinarna londyn

Jarek jest jedną z niewielu osób, które spotkałem w mojej karierze zawodowej, którą można opisać jako posiadającą nie tylko pracę, ale i pasję. Stworzył nowoczesną, piękną i przyjazną dla użytkownika stronę internetową dla mojej firmy, która w pełni spełniła wszystkie moje oczekiwania. Nie tylko uważnie wysłuchał wszystkich moich wymagań (i jestem trochę perfekcjonistą), ale także podał kilka sugestii, jak sprawić, by moja strona działała w pełni. Jako że jest oddanym obserwatorem mediów społecznościowych, pomógł mi założyć kilka różnych kont, aby poprawić ranking mojej witryny internetowej. Przy wielu okazjach Jarosław Marciuk dołożył wszelkich starań, aby profil mojej firmy online był na najwyższym poziomie. Opiekuje się moją witryną od wiosny 2015 roku. Nie mogę się doczekać współpracy z nim w przyszłości.

Agnieszka Siedlecka

Właścielka biznesu i blogerka kulinarna

Marek Kaminski podróżnik prezes fundacji

Jarosław Marciuk przeanalizował moją komunikację marketingową, jego obserwacje były dokładne, interesujące i charakteryzowały się wiedzą merytoryczną.

Marek Kaminski

Prezydent Fundacji

domek letniskowy na kaszubach trzebuniowa darga Dziemiany

Chcesz uruchomić własny biznes i potrzebujesz twórcy strony internetowej od A do Z? Polecamy z czystym sumieniem Jarosława Marciuka. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, doradztwo w tematach, o których nie miałeś wcześniej pojęcia. Wiele bezcennych podpowiedzi naprowadzających do ostatecznego efektu i sukcesu. Jarek zapewnił nam wsparcie również w tworzeniu kont w mediach społecznościowych – Facebook, Instagram, Twitter oraz Google Maps. Korzystamy także z Jego wsparcia i doradztwa przez cały rok. Polecamy współpracę z Jarkiem.

Zespół Trzebuniowa Darga

Domek letniskowy na Kaszubach

Trainmenow Cezary Dobrzelecki Trener Osobisty z Gdańska

Zadowolony to zbyt małe słowo żeby opisać współpracę z Jarkiem. Przeprowadził audyt mojej działalności w sieci – strony internetowej mojej firmy oraz profili Social Media (Facebook, Youtube, Instagram). Dowiedziałem się mnóstwo nowych rzeczy i z marszu usprawniłem swój warsztat. Wzorowa dostępność, komunikacja i terminowość. Polecam na 101%.

Cezary Dobrzelecki

Train Me Now Trener osobisty

Pan Jarosław Marciuk w dniu 9 grudnia 2020 r. przygotował i z pełnym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem przeprowadził szkolenie nt. „Zasad tworzenia i przygotowywania fotografii mobilnej do publikacji w mediach społecznościowych”. Szkolenie było skierowane do pracowników punktów informacji turystycznej województwa lubelskiego. Pan Marciuk przygotował interesującą i merytoryczną prezentację zawierającą wiele przykładów dobrych praktyk wykorzystywanych na różnych portalach społecznościowych.

W trakcie szkolenia online angażował uczestników do aktywności i wymiany doświadczeń. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób kreatywny, kompetentny oraz w miłej atmosferze, dzięki czemu uczestnicy w znaczny sposób wzbogacili swoją wiedzę na temat fotografii mobilnej. W związku z powyższym polecamy pana Jarosława Marciuka jako kompetentnego, fachowego i rzeczowego partnera do współpracy.

Dorota Lachowska

Dyrektor Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna