Zbiórka Siepomaga Życie dla Alicji

Kochani, nie możemy ochłonąć po pierwszej dobie od ogłoszenia na Facebooku mojej informacji o historii Alicji. Dzięki Wam w 24 godziny na konto Siepomaga pojawiło się ponad 30 000 złotych! Niesamowite! Zaczynamy wierzyć, że to się może udać. Nie sposób wyrazić wdzięczność za wszystkie Wasze wpłaty. 

Otrzymujemy również mnóstwo komentarzy, bezpośrednich wiadomości, telefonów od Was z miłymi słowami, wspomnieniami i podtrzymujące nas na duchu. Wczoraj nawet specjalny filmik z kościoła. Wiele osób się o nas modli. Przy smartfonie znajduje się zawsze solidna paczka chusteczek, których co chwilę używam z Alicją. O Instagramie napiszę Wam w osobnym poście, bo to co tam robicie dla nas jest niezwykłe. Alicja ma teraz szereg specjalistycznych badań, dlatego nie zawsze mamy czas i potem nawet siły odpowiedzieć od razu na wszystkie komentarze i wiadomości. Tyle jeszcze spraw do załatwienia, badań przed nami. Postaramy się jak najszybciej odrobić zaległości. 

Tutaj chciałbym podzielić się z Wami prezentem jaki otrzymaliśmy. Damian Kostka, bardziej znany na Instagramie jako @free3haands, przygotował dla nas i Was plakaty, ulotki i inne materiały graficzne związane ze zbiórką na Siepomaga. Możecie ich używać zarówno w internecie, swoich aplikacjach oraz wydrukować i dystrybuować. Niezwykłe prawda? Z Damianem znam się tylko z Instagrama, nigdy się nie spotkaliśmy osobiście. To wielkie wsparcie dla nas i naszego celu. Czasu pozostało niewiele, ale liczymy na to, że z takimi jak Wy nam się powiedzie. Oczywiście Damian przygotował też dedytkowane grafiki na Instagrama- post w formie kwadratu i dwie wersje Instagram Stories. Materiały na Instagrama w dwóch wersjach językowych, polskiej i angielskiej – dzięki Przemek @przemekzdybel za edycję angielskiego tekstu.

Wszytkie Pliki możecie pobrać wchodząc na Google Drive lub wejdź na stronę Życie dla Alicji materiały i wybierz materiały jakie potrzebujesz – ulotki i plakaty do druku, grafika do internetu, pliki graficzne do Social Media – Facebook, Twitter, Instagram (posty i Stories) 

Dziękujemy i do usłyszenia wkrótce. Dziś kolejny dzień badań w Hospital of St John & St Elizabeth w Londynie – zobacz wpis diagnoza POTS – opowieść o mojej żonie #4.

Menu

Pin It on Pinterest